ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 4143

Надзвичайні події

14 Грудня11:05 Донецька область: на пожежі постраждав чоловік
14 грудня о 03:44 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на мікрорайоні Світлий у м. Мирноград Донецької області. За вказаною адресою були направлені чергові відділення 9-го Державного пожежно-рятувального загону.
14 Грудня08:27 На Донеччині тривають роботи з ліквідації складу боєприпасів часів II Світової війни в смт. Ольгінка (ВІДЕО)
Піротехнічні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи з очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Окрім сучасних боєприпасів, піротехніки продовжують знаходити і снаряди минулих війн.
13 Грудня17:29 Донецька область: внаслідок ДТП загинуло 2 чоловіків
13 грудня о 12:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду що трапилась та трасі Слов`янск- Маріуполь біля с. Стрітенка. До місця було направлено рятувальників 11-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області.
13 Грудня11:01 Донецька область: рятувальники забезпечують подачу електроенергії до помешкань нещодавно звільненого Травневого (ВІДЕО)
Звільнення села Травневе, що на Світлодарській дузі, - одне із останніх знакових досягнень військовослужбовців. І хоча поряд із селом все ще тривають бойові дії, чутно вибухи боєприпасів, мешканці населеного пункту сподіваються на відновлення інфраструктури та повернення нормальних умов життєдіяльності.
13 Грудня09:43 Донецька область: рятувальники вилучили 2 кг ртуті
12 грудня о 13:40 на телефон Служби порятунку «101» надійшла інформація про те, що по вул. Сорочинська у м. Маріуполь Донецької області виявлено судину із еквідомою речовиною, схожою на сполуки ртуті. За вказаною адресою негайно виїхало аварійно-рятувальне відділення 3-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області.
13 Грудня08:00 Донецька область: пожежа забрала життя чоловіка
12 грудня до Служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу у приватному житловому будинку по вул.. Ломоносова що у смт. Цукурино Селидівського району Донецької області. До місця пожежі негайно виїхали рятувальники 13-го Державного пожежно-рятувального загону Головно управління ДСНС України у Донецькій області.
12 Грудня14:10 Донецька область: піротехніки виявили та знищили 99 вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Протягом 11 грудня була обстежена територія загальною площею 5,46 га. Піротехнічні роботи проводилися у м. Маріуполь, а також у Бахмутському, Слов’янському, Нікольському, Волноваському та Ясинуватському районах.
11 Грудня14:12 Донецька область: протягом вихідних піротехніки виявили та знищили 130 вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Протягом 9-10 грудня була обстежена територія загальною площею 6,39 га. Піротехнічні роботи проводилися у м. Маріуполь, а також у Бахмутському, Нікольському, Волноваському та Ясинуватському районах.
11 Грудня09:15 Донецька область: селище Травневе повністю забезпечено електроживленням
Станом на 11 грудня рятувальники Донеччини повністю забезпечили нещодавно звільнене селище Травневе електроенергією. Співробітники Головного управління ДСНС України у Донецькій області за допомогою генераторної установки потужністю 110 кВт забезпечили електроживленням 52 приватних будинки по трьом вулицям с. Травневого.
10 Грудня09:14 Донецька область: на пожежі виявлено тіла двох чоловіків.
9 грудня о 20:23 до служби порятунку «101» надійло повідомлення про пожежу по вул. Богдана Хмельницького що у м. Сіверськ Бахмутського району Донецької області.
10 Грудня09:05 Донецька область: внаслідок пожежі загинула дитина
9 грудня о 16:10 до служби порятунку «101» надійшла інформація про пожежу за адресою: Донецька область, Бахмутський район, с. Берховка, вул. Першотравнева. До місця пожежі було негайно спрямовано рятувальників 8-го Державного пожежно рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області.
8 Грудня10:31 Донецька область: піротехніки виявили та знищили 63 вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Протягом 7 грудня була обстежена територія загальною площею 6,99 га. Піротехнічні роботи проводилися у м. Маріуполь, а також у Бахмутському, Волноваському та Ясинуватському районах.
8 Грудня09:20 Донецька область: рятувальники надали допомогу водію
7 грудня о 22:30 диспетчер Служби порятунку «101» отримав повідомлення про те, що поблизу с. Гришене Покровського району Донецької області на ґрунтовій застряг автомобіль.
8 Грудня08:54 Донецька область: під час пожежі постраждала жінка
7 грудня о 17:16 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Вишневе у с. Лозова Лиманського району Донецької області. За вказаною адресою негайно були спрямовані чергові відділення 21-го Державного пожежно-рятувального загону.
7 Грудня16:20 Донецька область: рятувальники забезпечують подачу електроенергії до помешкань нещодавно звільненого Травневого
Звільнення села Травневе, що на Світлодарській дузі, - одне із останніх знакових досягнень військовослужбовців. І хоча поряд із селом все ще тривають бойові дії, чутно вибухи боєприпасів, мешканці населеного пункту сподіваються на відновлення інфраструктури та повернення нормальних умов життєдіяльності.
7 Грудня11:45 Донецька область: піротехніки виявили та знищили 63 вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Протягом 6 грудня була обстежена територія загальною площею 3,44 га. Піротехнічні роботи проводилися у м. Маріуполь, а також у Слов’янському, Бахмутському, Нікольському та Ясинуватському районах.
7 Грудня08:59 Донецька область: в результаті пожежі постраждала літня жінка
7 грудня о 00:05 на телефон Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу на вул. Дружби у м. Авдіївка Донецької області. За вказаною адресою були спрямовані чергові відділення 15-го Державного пожежно-рятувального загону.
6 Грудня10:43 Донецька область: піротехніки виявили та знищили 77 вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Протягом 5 грудня була обстежена територія загальною площею 3,05 га. Піротехнічні роботи проводилися у м. Маріуполь, а також у Бахмутському, Волноваському та Ясинуватському районах.
6 Грудня08:53 Донецька область: під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло чоловіка
6 грудня о 00:47 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному домоволодінні на вул. Чкалова у с. Никифорівка Бахмутського району Донецької області. До місця події були спрямовані чергові відділення 8-го Державного пожежно-рятувального загону.
5 Грудня11:32 Донецька область: піротехніки виявили та знищили 37 вибухонебезпечних предмети
Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Протягом 4 грудня була обстежена територія загальною площею 4,86 га. Піротехнічні роботи проводилися у м. Маріуполь, Краматорськ, а також у Бахмутському та Ясинуватському районах.
5 Грудня09:15 Донецька область: на пожежі вогнеборці виявили тіло чоловіка
4 грудня о 18:05 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Дружби у м. Краматорськ Донецької області. На місце виклику було спрямовані чергові відділення 12-го Державного пожежно-рятувального загону.

    Твіт