ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 3999

Надзвичайні події

17 Жовтня12:45 Донецька область: піротехніки виявили та знищили 109 вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Так, протягом вихідних була обстежена територія загальною площею 26,74 га. Піротехнічні роботи проводилися у м. Маріуполь, а також у Слов’янському, Бахмутському, Мар’їнському та Ясинуватському районах.
17 Жовтня10:11 Донецька область: рятувальники зрізали гілля аварійного дерева
16 жовтня о 14:10 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на пр. Миру у м. Маріуполь Донецької області над пішохідною зоною звисає гілля аварійного дерева та становить небезпеку для пішоходів.
17 Жовтня09:31 Донецька область: під час гасіння пожежі в автомобілі рятувальники виявили тіло загиблого
16 жовтня о 02:45 диспетчер Служби порятунку «101» отримав повідомлення про пожежу, що сталася на вул. Козацькій у м. Дружківка Донецької області.
17 Жовтня08:21 Донецька область: рятувальники деблокували постраждалого внаслідок ДТП водія
16 жовтня о 20:45 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на перехресті вул. Осіпенко та пр. Миру в Центральному районі м. Маріуполь Донецької області. За вказаною адресою було спрямоване аварійно-рятувальне відділення 3-го Державного пожежно-рятувального загону.
15 Жовтня09:38 Донецька область: на пожежі рятувальники виявили тіло чоловіка
14 жовтня о 09:57 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир на вул. Риночна у м. Новогродівка Донецької області. За вказаною адресою негайно виїхали рятувальники 13-го Державного пожежно-рятувального загону.
13 Жовтня12:05 Донецька область: піротехніки виявили та знищили 66 вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Так, 10 жовтня була обстежена територія загальною площею 10,76 га. Піротехнічні роботи проводилися у м. Маріуполь, а також у Слов’янському, Бахмутському, Мар’їнському та Ясинуватському районах.
12 Жовтня12:41 Донецька область: піротехніки виявили та знищили 101 вибухонебезпечний предмет
Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Так, 11 жовтня була обстежена територія загальною площею 7,23 га. Піротехнічні роботи проводилися у м. Маріуполь, а також у Слов’янському, Бахмутському та Ясинуватському районах.
12 Жовтня09:25 Донецька область: за минулу добу рятувальники 4 рази надавали допомогу населенню
11 жовтня о 13:25 диспетчер Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників з відчинення вхідних дверей квартири на вул. Лікарській у м. Краматорськ Донецької області.
12 Жовтня08:49 Донецька область:в Авдіївці тривають відновлювальні роботи
За дорученням Голови Донецької облдержадміністрації та військово-цивільної адміністрації з 5 серпня рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області проводять відновлювальні роботи у житлових будинках та допомагають населенню ліквідовувати наслідки артилерійських обстрілів, які стались в м. Авдіївка весною 2017 року.
11 Жовтня13:06 Донецька область: піротехніки виявили та знищили 41 вибухонебезпечний предмет
Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Так, 10 жовтня була обстежена територія загальною площею 10,11 га. Піротехнічні роботи проводилися у м. Маріуполь, Авдіївка, а також у Бахмутському, Нікольському, Волноваському, Лиманському та Ясинуватському районах.
10 Жовтня10:25 На Донеччині піротехніки виявили та знищили 64 вибухонебезпечних предмети
Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Так, 9 жовтня була обстежена територія загальною площею 13,89 га. Піротехнічні роботи проводилися у м. Маріуполь, Краматорськ, а також у Слов’янському, Бахмутському, Нікольському, Волноваському та Ясинуватському районах.
10 Жовтня10:01 Донецька область: рятувальники відчинили вхідні двері квартири, в якій на самоті опинилася 3-річна дитина
9 жовтня о 09:29 диспетчер Служби порятунку «101» отримав повідомлення про те, що в одній з квартир на вул. Шахтарської Слави ум. Білозерськ Добропільського району Донецької області на самоті опинилася трьохрічна дитина.
10 Жовтня08:32 Донецька область: під час пожежі в гаражі постраждав чоловік
9 жовтня об 11:19 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Савелія Свідерського у м. Краматорськ Донецької області. За вказаною адресою були спрямовані чергові відділення 12-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області.
9 Жовтня12:34 Донецька область: в Авдіївці тривають відновлювальні роботи
За дорученням Голови Донецької облдержадміністрації та військово-цивільної адміністрації з 5 серпня рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області проводять відновлювальні роботи у житлових будинках та допомагають населенню ліквідовувати наслідки артилерійських обстрілів, які стались в м. Авдіївка весною 2017 року.
9 Жовтня11:08 Донецька область: піротехніки виявили та знищили 106 вибухонебезпечних предметів
На території Донецької області тривають роботи з розчищення місцевості від вибухонебезпечних предметів. 7-8 жовтня піротехнічними розрахунками Державної служби України з надзвичайних ситуацій було перевірено 18,35 га місцевості у м. Маріуполь а також у Бахмутському, Слов’янському, Лиманському, Олександрівському, Ясинуватському та Нікольському районах Донецької області.
9 Жовтня10:01 Донецька область: протягом вихідних рятувальники п’ять разів надавали допомогу населенню
8 жовтня о 01:40 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на пров. Ватутіна у м. Бахмут Донецької області потрібна допомога рятувальників по відчиненню вхідних дверей квартири.
9 Жовтня08:54 Донецька область: на вихідних рятувальники проводили відновлювальні роботи у м. Красногорівка
Протягом 7 жовтня фахівці Аварійно-рятувального загону спеціального призначення залучалися до проведення ремонтних робіт у 5-поверховому будинку на вул. Толстого. Упродовж доби рятувальники розчистили 6 куб. м будівельного сміття.
9 Жовтня08:40 Донецька область: у результаті пожежі 55-річна жінка отримала отруєння чадним газом
8 жовтня о 10:20 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу по пр. Восточний м. Бахмут Донецької області. За вказаною адресою були спрямовані чергові відділення 8-го Державного пожежно-рятувального загону.
6 Жовтня15:55 Авдіївські рятувальники відновлюють будівлю церкви
За дорученням Голови Донецької облдержадміністрації та військово-цивільної адміністрації з 5 серпня рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області відновлюють пошкоджену інфраструктуру міста та допомагають населенню ліквідовувати наслідки артилерійських обстрілів, які стались в м. Авдіївка весною 2017 року.
6 Жовтня11:14 Донецька область: на місці пожежі рятувальники виявили гранату
5 жовтня о 22:10 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Київська у м. Маріуполь Донецької області. До місця події були спрямовані чергові підрозділи 3-го Державного пожежно-рятувального загону.
6 Жовтня10:38 Донецька область: піротехніки виявили та знищили 76 вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні розрахунки Державної служби України з надзвичайних ситуацій майже щодня проводять роботи щодо очищення території Донецької області від вибухонебезпечних предметів. Так, 5 жовтня була обстежена територія загальною площею 10,54 га. Піротехнічні роботи проводилися у м. Маріуполь, Бахмутському, Нікольському та Ясинуватському районах.
6 Жовтня08:59 Донецька область: рятувальники продовжують відновлювати житлові будинки в Авдіївці (Відео)
За дорученням Голови Донецької облдержадміністрації та військово-цивільної адміністрації з 5 серпня рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області проводять відновлювальні роботи у житлових будинках та допомагають населенню ліквідовувати наслідки артилерійських обстрілів, які стались в м. Авдіївка весною 2017 року.
6 Жовтня08:17 Донецька область: рятувальники проводять відновлювальні роботи у Красногорівці
В результаті артилерійських обстрілів зі сторони незаконних збройних формувань у травні 2017 року зазнали значних пошкоджень об’єкти соціальної інфраструктури та чисельні житлові будинки, у тому числі й 5-поверховий житловий будинок на вул. Толстого у м. Красногорівка Мар’їнського району.
5 Жовтня17:12 Донецька область: на пожежі вогнеборці виявили тіло загиблого чоловіка
5 жовтня о 14:20 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Танкістів у м. Краматорськ Донецької області. За вказаною адресою виїхали рятувальники 12-го Державного пожежно-рятувального загону.
5 Жовтня15:36 Донецька область: рятувальники відчинили вхідні двері квартири, в якій літня жінка потребувала допомоги
5 жовтня о 13:15 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в одній з квартир на вул. Академічній у м. Краматорськ Донецької області хвора літня жінка впала та не може самостійно підвестися. За вказаною адресою були спрямовані рятувальники 12-го Державного пожежно-рятувального загону.

    Твіт