ГоловнаНаочна агітація17 Грудня, 2015р.
 Версія для друку

Пункти надання допомоги

Опубліковано: 17.12.2015, 10:14

З метою здійснення організаційних та практичних заходів, відповідно до компетенції і сфери діяльності ДСНС України, щодо мінімізації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій пов'язаних з технологічними терористичними проявами та іншими видами терористичної діяльності під час проведення антитерористичної операції (далі – АТО), захисту населення і територій у разі їх виникнення на території проведення активної фази АТО у Донецькій області, підрозділами Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування забезпечено проведення роботи щодо розгортання та належного функціонування спеціальних пунктів надання допомоги, у яких кожен громадянин, за необхідності, у будь-який час доби може бути забезпечений мінімальними соціально-побутовими умовами силами і засобами структурних та підпорядкованих підрозділів Головного управління.

За розпорядженням голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, у межах контрольних пунктів в'їзду-виїзду (далі – КПВВ), розташованих уздовж лінії зіткнення на території Донецької області, розміщені пункти надання допомоги, які призначені для створення належних санітарно-гігієнічних, побутових умов, надання медичної (медико-санітарної) та та психологічної допомоги, а також доведення інформації щодо дій населення в умовах терористичних актів на території Донецької області, порядку дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів, раптових обстрілів, зняття соціальної напруги, що може виникнути на Пунктах надання допомоги та КПВВ.

Пункт надання допомоги, розміщений на відстані 60 м від КПВВ «Зайцево» Артемівський район;

Пункт надання допомоги, розміщений на відстані 20 м від КПВВ «Пищевик» Волноваський район (перенесений з КПВВ «Гнутове» м. Маріуполь та функціонує з 25.12.2015 року);

Пункт надання допомоги, розміщений на відстані 200 м від КПВВ «Новотроїцьке», Волноваський район та 80 м від автодороги Н-20 «Маріуполь - Слов’янськ».

Пункт надання допомоги, розміщений на відстані 2,9 км від КПВВ «Курахове».

Пункти надання допомоги працюють у цілодобовому режимі, їх основними завданнями є створення належних умов для громадян, а саме: забезпечення санітарно-гігієнічних умов, надання при необхідності кваліфікованої медичної допомоги та забезпечення громадського правопорядку під час перетину КПВВ.

На території пунктів надання допомоги постійно чергують рятувальники, забезпечуючи пожежну безпеку та безперебійне функціонування пунктів надання допомоги, до яких, у разі необхідності, може звернутись кожний громадянин, який потребує відповідної допомоги.

Від Головного управління ДСНС у Донецькій області для забезпечення функціонування пунктів надання допомоги залучається 16 чоловік особового складу.

За останню добу в пункти надання допомоги населенню звернулось 73 особи, з них 6 дітей та 27 людей похилого віку (КПВВ «Майорське» - 39 осіб, з них 5 дітей та 19 людей похилого віку; КПВВ «Новотроїцьке» - 4 особи; КПВВ «Гнутове» - 27 осіб, з них 1 дитина та 8 людей похилого віку; КПВВ «Мар’їнка» - 3 особи). З початку функціонування пунктів, зареєстровано та надано допомогу 71 012 особам (з них 5 043 дітей та 12 132 людей похилого віку).

З 23 березня 2017 року на контрольно-пропускному пункті в’їзду – виїзду «Гнутове» функціонує пункт медичної допомоги. За поточну добу в пункт медичної допомоги звернулось 2 особи (з них передано співробітникам швидкої медичної допомоги 1 особу та надано допомогу на місці 1 особі). З початку функціонування пункту медичної допомоги, надано допомогу 491 особі (з них передано співробітникам швидкої медичної допомоги 15 осіб та надано допомогу на місці 476 особам).

З початку функціонування пункту медичної допомоги, надано допомогу 2 197 особам (з них передано співробітникам швидкої медичної допомоги 67 осіб та надано допомогу на місці 2 130 особам).

 

 

IMG_20161209_095229.jpg IMG_20161209_094831.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  pnd-mar.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Наочна агітація
10 Квітня11:55 Інформація щодо проведення ГУ ДСНС України у Донецькій області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей
3 Січня14:27 Аналіз роботи із запитами на публічну інформацію
17 Грудня10:14 Пункти надання допомоги
15 Листопада11:07 Як безпечно користуватися пічним опаленням та електричними обігрівачами
11 Лютого08:42 Наочна агітація
Наочна агітація