ГоловнаНаочна агітація10 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

Пункти надання допомоги

Опубліковано: 10.12.2018, 08:00

З метою здійснення організаційних та практичних заходів, відповідно до компетенції і сфери діяльності ДСНС України, щодо мінімізації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій пов'язаних з технологічними терористичними проявами та іншими видами терористичної діяльності під час проведення операції Об'єднаних сил (далі – ООС), захисту населення і територій у разі їх виникнення на території проведення ООС у Донецькій області, підрозділами Головного управління ДСНС України у Донецькій області спільно з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування забезпечено проведення роботи щодо розгортання та належного функціонування спеціальних пунктів надання допомоги, у яких кожен громадянин, за необхідності, у будь-який час доби може бути забезпечений мінімальними соціально-побутовими умовами силами і засобами структурних та підпорядкованих підрозділів Головного управління.

За розпорядженням голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, у межах контрольних пунктів в'їзду-виїзду (далі – КПВВ), розташованих уздовж лінії зіткнення на території Донецької області, розміщені пункти надання допомоги, які призначені для створення належних санітарно-гігієнічних, побутових умов, надання медичної (медико-санітарної) та та психологічної допомоги, а також доведення інформації щодо дій населення в умовах терористичних актів на території Донецької області, порядку дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів, раптових обстрілів, зняття соціальної напруги, що може виникнути на Пунктах надання допомоги та КПВВ.

Пункт надання допомоги, розміщений на відстані 60 м від КПВВ «Майорське» Бахмутський район;

Пункт надання допомоги, розміщений на відстані 20 м від КПВВ «Пищевик» Волноваський район (перенесений з КПВВ «Гнутове» м. Маріуполь та функціонує з 25.12.2015 року);

Пункт надання допомоги, розміщений на відстані 200 м від КПВВ «Новотроїцьке», Волноваський район та 80 м від автодороги Н-20 «Маріуполь - Слов’янськ».

Пункт надання допомоги, розміщений на відстані 2,9 км від КПВВ «Мар'їнка».

Пункти надання допомоги працюють у цілодобовому режимі, їх основними завданнями є створення належних умов для громадян, а саме: забезпечення санітарно-гігієнічних умов, надання при необхідності кваліфікованої медичної допомоги та забезпечення громадського правопорядку під час перетину КПВВ.

На території пунктів надання допомоги постійно чергують рятувальники, забезпечуючи пожежну безпеку та безперебійне функціонування пунктів надання допомоги, до яких, у разі необхідності, може звернутись кожний громадянин, який потребує відповідної допомоги.

Від Головного управління ДСНС у Донецькій області для забезпечення функціонування пунктів надання допомоги залучається 16 чоловік особового складу.

За останню добу в пункти надання допомоги населенню звернулось 73 особи, у тому числі 3 дитини та 16 людей похилого віку (КПВВ «Майорське» - 44  особи, у тому числі 3 дитини та 16 людей похилого віку; КПВВ «Новотроїцьке» - 4 особи; КПВВ «Пищевик» - 20 осіб; КПВВ «Мар’їнка» - 5 осіб). З початку функціонування пунктів, зареєстровано та надано допомогу 85 319 особам (з них 5 947 дітей та  15 826 людей похилого віку).

Також на території області розпочали роботи пункти обігріву населення.

З 17 дистопада 2018 року року на території населених пунктів Донецької області створено 245 стаціонарних пунктів обігріву громадян. За останню добу в стаціонарні пункти обігріву звернулося 89 людей. Всього з початку функціонування пунктів обігріву зареєстровано та надано допомогу 2 004 людям.

Інформація, щодо розміщення діючих стаціонарних та пересувних пунктів обігріву на території Донецької області підконтрольній українській владі.

 

1.JPG 222.jpg

1.jpg 2.jpg

11.JPG 22.jpg

 

333.jpg 12.JPG

13.JPG 111.JPG

   pnd-mar.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Наочна агітація
10 Грудня08:00 Пункти надання допомоги
10 Квітня11:55 Інформація щодо проведення ГУ ДСНС України у Донецькій області перевірок стану техногенної та пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей
3 Січня14:27 Аналіз роботи із запитами на публічну інформацію
15 Листопада11:07 Як безпечно користуватися пічним опаленням та електричними обігрівачами
11 Лютого08:42 Наочна агітація
Наочна агітація