ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4723

Останні новини

17 Жовтня15:27 Донецька область: з нагоди міжнародного Дня психічного здоров’я телеглядачів ознайомили з особливостями роботи психологів ДСНС (ВІДЕО)
10 жовтня з нагоди міжнародного Дня психічного здоров'я Маріупольське міське телебачення телеканал «Сигма» запросив у якості гостя на телевізійне шоу заступника начальника центру-начальника відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Центру забезпечення діяльності капітана служби цивільного захисту Кучинську Анастасію Олександрівну.
17 Жовтня15:18 Донецька область: рятувальники провели для студентів ліцею заняття з мінної безпеки (ВІДЕО)
Для мешканців Донецької області доволі актуальним залишається питання безпеки при виявленні боєприпасів. Близьке розташування лінії розмежування та проведення активних бойових дій є причиною виявлення багатої кількості боєприпасів на території регіону. Піротехнічні розрахунки щодня вилучають та знищують десятки мін, гранат та снарядів. Боєприпаси становлять смертельну небезпеку для населення. З метою мінімізації можливих нещасних випадків серед цивільних, представники ДСНС постійно проводять профілактичні заходи. Особлива увага при цьому приділяється молодшому поколінню.
17 Жовтня15:15 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 62 тисячі вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише упродовж минулих трьох діб здійснено 109 виїздів, під час яких виявлено 525 боєприпасів, у тому числі 7 авіаційних бомб.
17 Жовтня14:28 Донецька область: рятувальники провели профілактичну роботу на ринку
Дотримання правил пожежної безпеки – одна з необхідних умов щодо збереження матеріальних цінностей від нищівної дії вогняної стихії. На жаль, далеко не всі громадяни відповідально та усвідомлено ставляться до питань власної безпеки та безпеки оточуючих. Саме через людську необачність трапляється велика кількість пожеж у житловому секторі, на відкритих територіях. З метою мінімізації подібних випадків представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій постійно проводять профілактичні заходи серед населення.
17 Жовтня11:13 Упродовж вихідних на пожежах загинуло 10 громадян
Щорічно внаслідок пожеж гине та травмується значна кількість людей. Лише з початку року в Україні виникло 24 тис. 575 пожеж, під час яких загинуло 1188 громадян. Так, лише минулої доби вогнеборці ліквідували 78 пожеж у житловому секторі, де загинуло 6 осіб.
17 Жовтня10:41 Донецька область: психологи працюють над згуртованістю колективу
11 жовтня в Аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області з відділом економіки і фінансів психологом Головного управління був проведений комплекс занять з елементами тренінгу на тему «Командоутворення».
17 Жовтня09:17 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 25 осіб та ліквідували 904 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 09.10 по 15.10) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям
17 Жовтня08:31 Служба порятунку закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
Цього тижня чи не кожен день приносив сумні новини — кількість загиблих на пожежах у житловому секторі становила по 5-6 громадян за добу
15 Жовтня09:55 Рятувальники навчають школярів та дошкільнят правилам безпеки життєдіяльності
Виховання у підростаючого покоління дбайливого ставлення до безпеки життєдіяльності - є одним із пріоритетних завдань Служби порятунку. Тож, щодня фахівці ДСНС проводять для дітей різного віку цікаві заходи та бесіди з питань пожежної безпеки, а також влаштовують громадські акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. З початком нового навчального року надзвичайники також вирушать до шкіл та дитячих садочків, аби поспілкуватися з дітьми та педагогами про правила безпеки.
14 Жовтня08:01 Вітання Начальника Головного управління з Днем захисника України
Вітання Начальника Головного управління з Днем захисника України
14 Жовтня08:00 Привітання Голови ДСНС України з Днем захисника України (ВІДЕО)
Привітання Голови ДСНС України з Днем захисника України
13 Жовтня14:00 Донецька область: рятувальники привчають малечу відповідально ставитися до власної безпеки
Діти та підлітки, на жаль, нерідко стають жертвами вогняною стихії та інших надзвичайних подій. Часто вони навість самі стають винуватцями пожеж. Через недостатній життєвий досвід та не сформованість міцних навичок безпеки життєдіяльності, малеча порушує правила безпеки та зазнають травм. Щоб не допускати подібних випадків, фахівці Служби порятунку постійно проводять профілактичні заходи серед школярів та вихованців дитячих садочків.
13 Жовтня13:52 Донецька область: відбулась святкова нарада з нагоди Дня захисника України
14 жовтня в Україні відзначають День захисника, свято встановлено у 2014 році указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. В цей день українці вшановують оборонців рідної землі всіх часів. Саме тому це свято є символом нерозривного зв’язку поколінь і спадкоємності військових традицій, виявом поваги як до нинішніх захисників Вітчизни, так і всіх відважних ратників, які впродовж тисячоліть здобували славу нашому воїнству.
13 Жовтня11:08 На період відзначення Дня захисника України рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
На період відзначення Дня захисника України підрозділи ДСНС переходять на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
13 Жовтня09:00 Донецька область: рятувальники нагадали працівникам металургійних підприємств правила пожежної безпеки
У зимовий період внаслідок перевантаження різноманітних опалювальних й газових приладів виникає значна пожежна небезпека як у побуті, так і на виробничих підприємствах.
13 Жовтня08:00 З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 167 людей
Одразу 6 громадян загинули на пожежах в Україні минулої доби. І це при доволі невеликій кількості займань у житловому секторі за 11 жовтня — 68 випадків. Водночас травми різного ступеню важкості отримали ще 4 осіб, а 3-х вдалося врятувати.
12 Жовтня17:22 Донецька область: відбулася Колегія Головного управління ДСНС України у Донецькій області щодо підведення підсумків роботи
12 жовтня на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області під головуванням начальника Головного управління Миколи Ільченка відбулася Колегія щодо підведення підсумків роботи підрозділів Головного управління за 9 місяців поточного року.
12 Жовтня17:02 Донецька область: рятувальники зустрілися з делегацією ООН
Із загостренням соціально-політичної обстановки на Сході країни, представники ООН постійно надають всебічну підтримку Головному управлінню ДСНС України у Донецькій області. Так, наприклад, завдяки допомозі ООН стало можливим впровадження у підпорядкованих підрозділах Головного управління ДСНС України у Донецькій області системи відеоконференцзв’язку. Адже через значну віддаленість населених пунктів області один від одного підтримувати якісний оперативний зв'язок між підрозділами було доволі складно. На сьогодні такий зв'язок вже налагоджений, що дає можливість оперативніше вирішувати робочі питання.
12 Жовтня16:35 На Донеччині триває будівництво п’яти Центрів безпеки громадян
Між Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Донецькою обласною державною адміністрацією був підписаний Меморандум про співпрацю. Цим Меморандумом започатковано Пілотний проект в рамках проведення реформування місцевих органів влади та децентралізації. Результатом реалізації Пілотного проекту стане економічно обґрунтована та ефективна модель цивільного захисту, яка функціонуватиме в межах тієї чи іншої територіальної громади.
12 Жовтня16:18 Донецька область: рятувальники нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки
З настанням похолодання, як правило, зростає кількість пожеж, а також випадків травмування та загибелі людей на них. Переважна більшість цих надзвичайних подій трапляється в житловому секторі. З метою мінімізації кількості пожеж та загорянь фахівці Служби порятунку проводять серед населення інформаційно-роз’яснювальну роботу.
12 Жовтня14:35 Донецька область: рятувальники провели для школярів екскурсію
Фахівці Служби порятунку багато уваги приділяють вихованню у підростаючого покоління основ безпеки життєдіяльності. Рятувальники влаштовують для дітей уроки безпеки, проводять різноманітні виховні заходи, вікторини, екскурсії.
12 Жовтня11:10 Донецька область: рятувальники нагадали громадянам алгоритм дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів
Імовірність виявлення застарілого або сучасного боєприпасу сьогодні досить велика. Щоб уникнути загибелі та травмування населення від вибухонебезпечних предметів, представники ДСНС активно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців області.
12 Жовтня08:00 “Якісно змінити ситуацію у галузі реагування на надзвичайні ситуації та пожежі можливо лише за постійної уваги та підтримки Уряду”, - Микола Чечоткін
Значне зростання природних і техногенних загроз та нові виклики пов’язані з військовою агресією Росії вимагають невідкладного перегляду концептуальних підходів до підвищення спроможності ДСНС для забезпечення національної безпеки України, ефективного захисту наших громадян та економіки держави. Про це сьогодні повідомив Голова Служби Микола Чечоткін на засіданні Уряду під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.
12 Жовтня08:00 З початку року на пожежах в Україні врятовано 1 тис. 516 людей
Щодня вогнеборці Держслужби України з надзвичайних ситуацій ліквідовують сотні пожеж по всій території країни, які призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й, що найголовніше — до загибелі та травмування наших співвітчизників. Так, лише минулої доби у житловому секторі виникло 64 пожежі, внаслідок яких загинуло 2 людей, а ще 5 — постраждали. При цьому врятовано 2-х громадян.
11 Жовтня16:34 Донецька область: рятувальники завітали до дитячого садочку
11 жовтня в рамках «Тижня пожежної безпеки» вогнеборці 22-ої Державної пожежно-рятувальної частини 3-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області завітали до дітей з дитячого садочку «Червона гвоздика», що у м. Маріуполь.

    Твіт