ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 6556

Останні новини

14 Грудня16:40 Відбулася спільна прес-конференція рятувальників та нацполіції з приводу «фейкової» інформації про про хімічні атаки у Маріуполі
14 грудня рятувальники Донеччини взяли участь у спільній прес-конференції Національної поліції, Маріупольської міськради та ДСНС щодо спростування «фейка» терористичної організації про хімічні атаки у Маріуполі.
14 Грудня16:09 м. Краматорськ: школярі за допомогою гри «Ріскленд» вчилися реагувати на надзвичайні ситуації
Виховання у підростаючого покоління дбайливого ставлення до безпеки життєдіяльності - є одним із пріоритетних завдань Служби порятунку. Більшість дітей не знають, що треба робити під час пожежі, щоб вціліти. А незнання призводить до біди. Але потрібно не тільки знати, а й вміти правильно себе вести в різних ситуаціях. Тож, фахівці ДСНС регулярно проводять для дітей різного віку цікаві заходи з питань пожежної безпеки.
14 Грудня14:00 м. Дружківка: рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки життєдіяльності
14 грудня рятувальники 45-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління провели профілактичні бесіди з громадянами міста Дружківка. Рятувальники порадили не перевантажувати електромережу та не залишати без нагляду ввімкнені електроприлади. Але якщо електроприлад все ж таки загорівся, необхідно відразу висмикнути електроприлад з розетки за допомогою рушника (шнур може бути розпеченим), якщо немає можливості — треба знеструмити всю квартиру.
14 Грудня12:20 Рятувальники Донеччини взяли участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 грудня рятувальники Донеччини взяли участь в урочистих заходах, присвячених Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
14 Грудня10:21 м. Маріуполь: рятувальники спільно з органами місцевого самоврядування обстежили найпростіші укриття у багатоквартирних будинках
Найпростіші укриття - цокольне або підвальне приміщення, які можуть бути використані для захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру та у особливий період. Укриття населення в захисних спорудах є надійним способом захисту від уражаючих факторів ядерної, хімічної, бактеріологічної, звичайної зброї, у разі аварій і деяких стихійних лих (ураганів, снігових заносів).
14 Грудня09:35 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 грудня 1986 року було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електростанції. Саме у цей день ми вшановуємо мужність, самовідданість та високий професіоналізм ліквідаторів, які врятували Україну і весь світ від смертельної небезпеки.
14 Грудня09:04 На Київщині завершилися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
На Київщині завершилися масштабні тактико-спеціальні навчання органів системи МВС. Протягом чотирьох днів понад 1000 чоловік особового складу з усіх регіонів України у польових умовах відпрацьовували типові кризові ситуації, їх поєднання, працювали в оперативних штабах та ситуаційних центрах. Було сформовано 4 оперативні штаби, а загальна координація здійснювалась з Центрального пункту управління силами і засобами, до складу якого входили представники ЦОВВ системи МВС.
14 Грудня09:00 Крокуючи в ногу з часом. 15 ДПРЗ. Серія відео публікацій щодо модернізації підпорядкованих підрозділів Головного управління (ВІДЕО)
Триває серія відео публікацій, присвячених модернізації підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Донецькій області.
13 Грудня16:50 м. Покровськ: рятувальники навчали діям при пожежі персонал психоневрологічного інтернату
Завжди потрібно дотримуватися правил пожежної безпеки та не жартувати з вогнем. На жаль, не всі люди дотримуються цих правил. Порушуючи норми пожежної безпеки, людина ризикує не тільки своїм життям та здоров’ям, але й життям оточуючих. Особливу загрозу становлять займання у місцях з масовим перебуванням людей. Це і школи, і дитячі садочки, лікарняні заклади, палаци культури та навіть ринки. Фахівці Служби порятунку постійно проводять у таких місцях профілактичні заходи.
13 Грудня15:10 м. Волноваха: рятувальники розповіли, як убезпечити оселю від нищівної сили вогню
Загорання в квартирах і будинках - поширена причина загибелі й травмування людей. Стара електропроводка, паління і залишені без нагляду ввімкнені електроприлади - найголовніші союзники вогню. Кожна людина повинна знати, як діяти при пожежі. З метою поглиблення знань населення щодо порядку дій у разі виникнення горіння представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводять різноманітні профілактичні заходи, у тому числі і роз’яснювальні бесіди з громадянами.
13 Грудня14:18 м. Дружківка: рятувальники спільно із представниками соціальної служби нагадали школярам правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів
В умовах сучасності для дітей Донеччини існує велика загроза – залишки бойових дій, що тривають на території області. Діти можуть натрапити на небезпечну знахідку будь-де та будь-коли. Саме тому представники Служби порятунку особливу увагу приділяють підростаючому поколінню, коли мова йде про вибухонебезпечні предмети.
13 Грудня12:16 На Донеччині відбувся брифінг щодо дотримання правил пожежної безпеки під час новорічних та різдвяних свят
13 грудня на базі КП РТРК «Регіон-Донбас» відбувся брифінг на тему «Пожежна безпека під час новорічних та різдвяних свят». Спікером виступив провідний інспектор відділу пожежної безпеки Управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Донецькій області Кирило Кравченко.
13 Грудня10:10 м. Краматорськ: рятувальники взяли участь у проекті «Безпека дітей – пріоритет громади»
Здоров’я і безпека дітей для більшості батьків завжди була і буде на першому місці. Але дорослі не завжди знають де та як проводять вільний час їх діти. З ким вони? Чим займаються?
13 Грудня09:05 У Мар’їнці та Красногорівці тривають ремонтні роботи
У містах Мар‘їнка та Красногорівка тривають відновлювальні роботи постраждалих внаслідок бойових дій будинків.
13 Грудня08:15 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 66 тисяч вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Так, з початку року піротехніки ДСНС вже знищили 66 тис. 097 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 1438 авіаційних бомб.
13 Грудня08:10 На Київщині проходять масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України (ВІДЕО)
10 грудня на базі спеціальної та фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ, що на Київщині, відбулося урочисте відкриття масштабних тактико-спеціальних навчань підрозділів системи МВС України.
12 Грудня16:12 м. Бахмут: рятувальники розповіли учням та педагогам, як діяти у разі виникнення пожежі
Відвідуючи школу, тисячі дітей отримують там безліч необхідних знань та навичок. Аби навчальний процес був безпечним, а діти знали як діяти в різноманітних нестандартних ситуаціях, рятувальники Донеччини беруть участь у проведенні виховних годин в навчальних закладах, а також проводять роз’яснювальну роботу і з освітянами.
12 Грудня13:59 м. Мар’їнка: рятувальники нагадують громадянам про необхідність дотримуватися правил пожежної безпеки
Представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій постійно проводять роз’яснювальну роботу серед населення, пояснюючі небезпеку порушення правил пожежної безпеки.
12 Грудня11:29 м. Лиман: рятувальники провели профорієнтаційні бесіди з учнями випускних класів.
12 грудня співробітники 21-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели зустріч зі старшокласниками шкіл Лиманського району. Головною метою заходу було познайомити майбутніх абітурієнтів із особливостями професії пожежного-рятувальника.
12 Грудня10:35 м. Слов’янськ: фахівці Служби порятунку проводять профілактичну роботу серед населення
Питання забезпечення належного рівня пожежної безпеки в житловому секторі є одним із провідних напрямків діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Особливу увагу на необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті акцентують фахівці ДСНС саме в опалювальний період. Адже з настанням холодів мешканці починають використовувати різноманітні прилади обігріву помешкань, не завжди при цьому звертаючи увагу на правила власної безпеки.
12 Грудня09:01 Рятувальники Донеччині взяли участь у заходах в межах акції «16 днів проти насильства»
Проблема домашнього насильства останнім часом стає все більш гострою. Щоденно в Україні фіксують близько 348 таких фактів, а близько 60% жінок страждають від домашнього насильства на постійній основі. Соціальний тиск настільки сильний, що багато жертв сприймають насильство як невідворотнє явище і просто його замовчують. Але кожна людина, яка піддається насильству повинна знати, що рішення цієї проблеми існує.
12 Грудня08:15 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов на території області
За даними УкрГідрометцентру, вранці та в першій половині дня 12 грудня на території Донецької області буде спостерігатися місцями південний, південно-східний вітер, 15-20 м/с, місцями пориви до 24 м/с, з переходом у другій половині дня на південно-західний, 15-20 м/с. Збережеться до кінця дня 12 грудня. Вранці 12 грудня на території Донецької області туман, видимість 200-500 м
12 Грудня08:12 УВАГА! Штормове попередження у акваторії Азовського моря
За даними УкрГідрометцентру, ввечері 11 грудня та вночі 12 грудня на Азовському морі пориви вітру 25-28 м/с, висота хвиль 13-15 дм, у відкритій частині моря 15-20 дм.
12 Грудня08:02 “Запорукою адекватного реагування на можливі надзвичайні ситуації є ефективна робота Штабів усіх рівнів”, - Микола Чечоткін
11 грудня в ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) щодо заходів з попередження надзвичайних ситуацій у зв'язку з оголошенням штормового попередження про негоду в більшості областей України. Участь у засіданні взяли представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій та голови регіональних комісій з ТЕБ та НС.
11 Грудня16:46 м. Покровськ: рятувальники закликають населення бути обережними на льоду
Як тільки настає зима, багато хто з нетерпінням чекає, коли на водоймах замерзне лід. Це хороша можливість покататися на ковзанах, зайнятися зимовою риболовлею, але при цьому не варто забувати про безпеку на льоду в цей період. Представники ДСНС в зимовій період постійно проводять роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил безпеки під час перебування на льоду.

    Твіт