ГоловнаОстанні новини11 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Донецька область: рятувальники пройшли підготовчі курси з надання долікарської допомоги потерпілим

Опубліковано: 11.08.2017, 08:00

Рятувальники 3-го Державного пожежно-рятувального загону і Головного управління ДСНС України в Донецькій області пройшли спеціальні курси з надання долікарської допомоги потерпілим. Саме від них тепер буде залежати життя людини, яка відчула на собі наслідки тієї чи іншої надзвичайної ситуації.

Громадяни, що потрапили в автокатастрофу, що опинилися в районі стихійного лиха, пожеж, як правило, потребують проведення певних заходів, спрямованих на збереження їх життя і здоров'я. Що робити, якщо поруч немає співробітників швидкої медичної допомоги? Зрозуміло, брати ситуацію в свої руки. Але, щоб не завдати потерпілому ще більшої шкоди, ці самі руки повинні справлятися з поставленим завданням так, як цього вимагають лікарські норми.

 В рамках офіційного співробітництва політичної партії «Національний Корпус» разом з групою парамедиків «TacCat»  у період з 7 по 10 серпня  надавали теоретичні знання з парамедицини та домедичної допомоги рятувальникам Головного Управління. Спочатку освоювали ази медичної науки в рамках надання долікарської допомоги. Як слід діяти в тих чи інших випадках їм пояснили в подробицях. У будь-якій позаштатній ситуації потерпілий повинен відчувати себе комфортно і в безпеці. Отже, ще до надання допомоги рятувальники повинні оцінити загальну ситуацію, визначити, чи існує подальша зовнішня загроза для життя тих, хто отримав травму, і для оточуючих.

Не менш важливо з'ясувати, що стало причиною погіршення здоров'я: наслідки надзвичайної ситуації або загострення хронічного захворювання. В період літньої спеки допомогу часто доводиться надавати людям зі слабкою серцево-судинною системою, підвищеним артеріальним тиском. Як це зробити - рятувальники також дізналися на курсах.

Теоретичні знання потрібно завжди закріпляти на практиці. Практика показала, що теорію рятувальники засвоїли досить добре, і тепер можуть надати своєчасне сприяння тим, хто цього потребує.

IMG_7986.jpg IMG_7992.jpg

IMG_7998.jpg IMG_8005.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області

 


   
Останні новини
21 Серпня15:12 Рятувальники Донеччини нагадують, наскільки важливо дотримуватися правил безпеки на водоймах
21 Серпня14:11 Донецька область: рятувальники закликають громадян не забувати про правила безпеки в побуті
21 Серпня11:32 Донецька область: рятувальники спільно з поліціантами провели профілактичну роботу серед населення
21 Серпня09:22 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 31 особу та ліквідували 4 тис. 340 пожеж
21 Серпня09:07 В Україні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
21 Серпня08:19 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку по області
19 Серпня13:36 Донецька область: рятувальники провели суботник
19 Серпня13:02 Донецька область: фахівці Служби порятунку стоять на сторожі безпечного відпочинку громадян
19 Серпня11:57 Донецька область: рятувальники закликають громадян не спалювати суху траву на приватних подвір'ях і на природі
19 Серпня09:06 З початку року на водоймах країни загинуло 814 людей
19 Серпня08:57 Донецька область: тривають відновлювальні роботи у м. Авдіївка
18 Серпня15:02 “Наше завдання – вжити заходів щодо протидії виникненню пожеж та забезпечити постійну готовність підрозділів до виконання завдань за призначенням” – Олег Мельчуцький.
18 Серпня14:30 Донецька область: фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки на воді
18 Серпня12:44 Донецька область: вогнеборці закликають громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах
18 Серпня10:37 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі
Останні новини