ГоловнаОстанні новини11 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Донецька область: рятувальники пройшли підготовчі курси з надання долікарської допомоги потерпілим

Опубліковано: 11.08.2017, 08:00

Рятувальники 3-го Державного пожежно-рятувального загону і Головного управління ДСНС України в Донецькій області пройшли спеціальні курси з надання долікарської допомоги потерпілим. Саме від них тепер буде залежати життя людини, яка відчула на собі наслідки тієї чи іншої надзвичайної ситуації.

Громадяни, що потрапили в автокатастрофу, що опинилися в районі стихійного лиха, пожеж, як правило, потребують проведення певних заходів, спрямованих на збереження їх життя і здоров'я. Що робити, якщо поруч немає співробітників швидкої медичної допомоги? Зрозуміло, брати ситуацію в свої руки. Але, щоб не завдати потерпілому ще більшої шкоди, ці самі руки повинні справлятися з поставленим завданням так, як цього вимагають лікарські норми.

 В рамках офіційного співробітництва політичної партії «Національний Корпус» разом з групою парамедиків «TacCat»  у період з 7 по 10 серпня  надавали теоретичні знання з парамедицини та домедичної допомоги рятувальникам Головного Управління. Спочатку освоювали ази медичної науки в рамках надання долікарської допомоги. Як слід діяти в тих чи інших випадках їм пояснили в подробицях. У будь-якій позаштатній ситуації потерпілий повинен відчувати себе комфортно і в безпеці. Отже, ще до надання допомоги рятувальники повинні оцінити загальну ситуацію, визначити, чи існує подальша зовнішня загроза для життя тих, хто отримав травму, і для оточуючих.

Не менш важливо з'ясувати, що стало причиною погіршення здоров'я: наслідки надзвичайної ситуації або загострення хронічного захворювання. В період літньої спеки допомогу часто доводиться надавати людям зі слабкою серцево-судинною системою, підвищеним артеріальним тиском. Як це зробити - рятувальники також дізналися на курсах.

Теоретичні знання потрібно завжди закріпляти на практиці. Практика показала, що теорію рятувальники засвоїли досить добре, і тепер можуть надати своєчасне сприяння тим, хто цього потребує.

IMG_7986.jpg IMG_7992.jpg

IMG_7998.jpg IMG_8005.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області

 


   
Останні новини
24 Жовтня10:51 Понад 1 тис 200 громадян загинули на пожежах у побуті з початку року
24 Жовтня10:47 Донецька область: рятувальники долучилися до акції «Твоя кров - рятівна!»
24 Жовтня09:55 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 64 тисячі вибухонебезпечних предметів
23 Жовтня16:31 Донецька область: рятувальники піклуються про безпеку громадян
23 Жовтня14:57 Українські рятувальники та фахівці апарату ДСНС отримали державні нагороди України
23 Жовтня14:15 Донецька область: фахівці Служби порятунку нагадали громадянам правила безпеки під час відпочинку біля водойм
23 Жовтня11:26 Донецька область: рятувальники провели профілактичну роботу в Територіальному центрі соціального обслуговування
23 Жовтня09:31 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 осіб та ліквідували 877 пожеж
23 Жовтня09:03 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у побуті
21 Жовтня22:28 У столиці визначено переможців Міжнародних змагань пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017” (ФОТО, ВІДЕО)
21 Жовтня16:24 Рятувальники Донеччини беруть участь у перших в Україні Міжнародних змаганнях пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017”
20 Жовтня15:20 Донецька область: рятувальники закликають громадян обережно поводитися з вогнем
20 Жовтня13:22 Донецька область: фахівці Служби нагадали дошкільнятам правила безпеки життєдіяльності
20 Жовтня10:14 Донецька область: рятувальники закликають громадян обігрівати житло безпечно
20 Жовтня08:31 Донецька область: рятувальники привітали ветерана пожежної охорони з 90-річним ювілеєм (ВІДЕО)
Останні новини