ГоловнаОстанні новини10 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Донецька область: відбулися спільні тренування підрозділів, залучених в антитерористичній операції (ВІДЕО)

Опубліковано: 10.08.2017, 12:11

Складна соціально-політична обстановка, що склалася на території Донецької області, вимагає злагодженої роботи абсолютно всіх цивільних та воєнізованих організацій, які функціонують у регіоні. Національна гвардія, Служба порятунку, військові, поліціанти – від ефективної роботи кожного залежить життя та здоров’я тисяч мешканців області.

9 серпня відбулись спільні тренування підрозділів, залучених в проведенні антитерористичної операції. У заході взяли участь понтонна рота сил АТО та водолазне відділення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області. За задумом навчань необхідно було у терміновому порядку обладнати та утримувати понтону переправу через річку для дислокації особового складу. До речі, з подібною ситуацією військові вже зіткнулися у реальному житті. Так, на початку проведення антитерористичної операції в результаті активних бойових дій був зруйнований міст у Слов’янському районі.  Саме тому учасники навчання добре розуміли усю необхідність та важливість заходу.

Перед встановленням понтонної переправи, водолазне відділення Служби порятунку перевірили дно річки на наявність предметів, які б могли становити перешкоду у встановленні переправи. Після чого фахівці понтонної роти АТО здійснили встановлення переправи, по якій особовий склад здійснив передислокацію. Основною задачею членів водолазного відділення було попередження нещасних випадків на воді серед особового складу. Учасники навчання отримали чудову можливість потренуватися в обладнанні, утриманні поромних переправ, а також в аерозольному маскуванні.

За задумом занять, під час переправи один із військових, не втримавши рівноваги, падає у водойму. Водолазне відділення Головного управління,  які несли чергування, здійснили порятунок тонучого та надали йому першу допомогу. 

Абсолютно кожен учасник навчань дізнався щось нове, закріпив раніше отримані знання та навички, потренувався у виконанні завдань за призначенням. Подібні заходи проводяться постійно та мають позитивні результати. Завдяки налагодженню тісних робочих зав’язків між військовими підрозділами, які несуть службу на території проведення антитерористичної операції, стає можливим більш ефективне та результативне реагування на надзвичайні ситуації, пов’язаних з проведенням бойових дій.

IMG_8023.jpg IMG_8029.jpg

IMG_8091.jpg IMG_8036.jpg

IMG_8118.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області 


   
Останні новини
15 Грудня15:59 Рятувальники Донеччини нагадали школярам порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)
15 Грудня14:21 Донецька область: рятувальники пояснюють мешканців приватного житлового сектору правила пожежної безпеки
15 Грудня11:31 Донецька область: продовжуються ремонтні роботи у Красногорівці та Мар’їнці
15 Грудня10:28 Донецька область: фахівці Служби порятунку переймаються безпекою громадян під час опалювального сезону
15 Грудня09:00 Рятувальники продовжують відновлювати пошкоджене житло в Авдіївці
14 Грудня15:41 Донецька область: рятувальники вшанували пам'ять учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС
14 Грудня14:53 Донецька область: рятувальники продовжують відновлювальні роботи в Авдіївці
14 Грудня14:41 Донецька область: фахівці ДСНС піклуються про безпеку підростаючого покоління
14 Грудня11:54 Рятувальники Донеччини продовжують спілкуватися з населенням про дотримання правил пожежної безпеки
14 Грудня11:17 Донецька область: тривають ремонтні роботи у містах Мар’їнка та Красногорівка
14 Грудня10:10 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня08:31 З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 517 осіб
13 Грудня14:45 Рятувальники Донеччини разом із представниками ЗМІ нагадали громадянам правила безпеки життєдіяльності (ВІДЕО)
13 Грудня13:31 Донецька область: рятувальники проводять просвітницькі заходи з пожежної безпеки серед населення
13 Грудня09:55 Донецька область: рятувальники закликають дітей та дорослих дотримуватись правил пожежної безпеки
Останні новини