ГоловнаОстанні новини10 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Донецька область: відбулися спільні тренування підрозділів, залучених в антитерористичній операції (ВІДЕО)

Опубліковано: 10.08.2017, 12:11

Складна соціально-політична обстановка, що склалася на території Донецької області, вимагає злагодженої роботи абсолютно всіх цивільних та воєнізованих організацій, які функціонують у регіоні. Національна гвардія, Служба порятунку, військові, поліціанти – від ефективної роботи кожного залежить життя та здоров’я тисяч мешканців області.

9 серпня відбулись спільні тренування підрозділів, залучених в проведенні антитерористичної операції. У заході взяли участь понтонна рота сил АТО та водолазне відділення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області. За задумом навчань необхідно було у терміновому порядку обладнати та утримувати понтону переправу через річку для дислокації особового складу. До речі, з подібною ситуацією військові вже зіткнулися у реальному житті. Так, на початку проведення антитерористичної операції в результаті активних бойових дій був зруйнований міст у Слов’янському районі.  Саме тому учасники навчання добре розуміли усю необхідність та важливість заходу.

Перед встановленням понтонної переправи, водолазне відділення Служби порятунку перевірили дно річки на наявність предметів, які б могли становити перешкоду у встановленні переправи. Після чого фахівці понтонної роти АТО здійснили встановлення переправи, по якій особовий склад здійснив передислокацію. Основною задачею членів водолазного відділення було попередження нещасних випадків на воді серед особового складу. Учасники навчання отримали чудову можливість потренуватися в обладнанні, утриманні поромних переправ, а також в аерозольному маскуванні.

За задумом занять, під час переправи один із військових, не втримавши рівноваги, падає у водойму. Водолазне відділення Головного управління,  які несли чергування, здійснили порятунок тонучого та надали йому першу допомогу. 

Абсолютно кожен учасник навчань дізнався щось нове, закріпив раніше отримані знання та навички, потренувався у виконанні завдань за призначенням. Подібні заходи проводяться постійно та мають позитивні результати. Завдяки налагодженню тісних робочих зав’язків між військовими підрозділами, які несуть службу на території проведення антитерористичної операції, стає можливим більш ефективне та результативне реагування на надзвичайні ситуації, пов’язаних з проведенням бойових дій.

IMG_8023.jpg IMG_8029.jpg

IMG_8091.jpg IMG_8036.jpg

IMG_8118.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області 


   
Останні новини
21 Серпня15:12 Рятувальники Донеччини нагадують, наскільки важливо дотримуватися правил безпеки на водоймах
21 Серпня14:11 Донецька область: рятувальники закликають громадян не забувати про правила безпеки в побуті
21 Серпня11:32 Донецька область: рятувальники спільно з поліціантами провели профілактичну роботу серед населення
21 Серпня09:22 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 31 особу та ліквідували 4 тис. 340 пожеж
21 Серпня09:07 В Україні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
21 Серпня08:19 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку по області
19 Серпня13:36 Донецька область: рятувальники провели суботник
19 Серпня13:02 Донецька область: фахівці Служби порятунку стоять на сторожі безпечного відпочинку громадян
19 Серпня11:57 Донецька область: рятувальники закликають громадян не спалювати суху траву на приватних подвір'ях і на природі
19 Серпня09:06 З початку року на водоймах країни загинуло 814 людей
19 Серпня08:57 Донецька область: тривають відновлювальні роботи у м. Авдіївка
18 Серпня15:02 “Наше завдання – вжити заходів щодо протидії виникненню пожеж та забезпечити постійну готовність підрозділів до виконання завдань за призначенням” – Олег Мельчуцький.
18 Серпня14:30 Донецька область: фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил безпеки на воді
18 Серпня12:44 Донецька область: вогнеборці закликають громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах
18 Серпня10:37 Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі
Останні новини