ГоловнаОстанні новини10 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Донецька область: відбулися спільні тренування підрозділів, залучених в антитерористичній операції (ВІДЕО)

Опубліковано: 10.08.2017, 12:11

Складна соціально-політична обстановка, що склалася на території Донецької області, вимагає злагодженої роботи абсолютно всіх цивільних та воєнізованих організацій, які функціонують у регіоні. Національна гвардія, Служба порятунку, військові, поліціанти – від ефективної роботи кожного залежить життя та здоров’я тисяч мешканців області.

9 серпня відбулись спільні тренування підрозділів, залучених в проведенні антитерористичної операції. У заході взяли участь понтонна рота сил АТО та водолазне відділення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області. За задумом навчань необхідно було у терміновому порядку обладнати та утримувати понтону переправу через річку для дислокації особового складу. До речі, з подібною ситуацією військові вже зіткнулися у реальному житті. Так, на початку проведення антитерористичної операції в результаті активних бойових дій був зруйнований міст у Слов’янському районі.  Саме тому учасники навчання добре розуміли усю необхідність та важливість заходу.

Перед встановленням понтонної переправи, водолазне відділення Служби порятунку перевірили дно річки на наявність предметів, які б могли становити перешкоду у встановленні переправи. Після чого фахівці понтонної роти АТО здійснили встановлення переправи, по якій особовий склад здійснив передислокацію. Основною задачею членів водолазного відділення було попередження нещасних випадків на воді серед особового складу. Учасники навчання отримали чудову можливість потренуватися в обладнанні, утриманні поромних переправ, а також в аерозольному маскуванні.

За задумом занять, під час переправи один із військових, не втримавши рівноваги, падає у водойму. Водолазне відділення Головного управління,  які несли чергування, здійснили порятунок тонучого та надали йому першу допомогу. 

Абсолютно кожен учасник навчань дізнався щось нове, закріпив раніше отримані знання та навички, потренувався у виконанні завдань за призначенням. Подібні заходи проводяться постійно та мають позитивні результати. Завдяки налагодженню тісних робочих зав’язків між військовими підрозділами, які несуть службу на території проведення антитерористичної операції, стає можливим більш ефективне та результативне реагування на надзвичайні ситуації, пов’язаних з проведенням бойових дій.

IMG_8023.jpg IMG_8029.jpg

IMG_8091.jpg IMG_8036.jpg

IMG_8118.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області 


   
Останні новини
21 Жовтня22:28 У столиці визначено переможців Міжнародних змагань пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017” (ФОТО, ВІДЕО)
21 Жовтня16:24 Рятувальники Донеччини беруть участь у перших в Україні Міжнародних змаганнях пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017”
20 Жовтня15:20 Донецька область: рятувальники закликають громадян обережно поводитися з вогнем
20 Жовтня13:22 Донецька область: фахівці Служби нагадали дошкільнятам правила безпеки життєдіяльності
20 Жовтня10:14 Донецька область: рятувальники закликають громадян обігрівати житло безпечно
20 Жовтня08:31 Донецька область: рятувальники привітали ветерана пожежної охорони з 90-річним ювілеєм (ВІДЕО)
20 Жовтня07:04 Увага! Попередження про туман на території області
19 Жовтня15:04 Донецька область: фахівці Служби порятунку закликали громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів
19 Жовтня12:00 Донецька область: рятувальники розповіли громадянам правила безпеки під час опалювального сезону
19 Жовтня10:18 Донецька область: психологи Головного управління взяли участь у семінарі «Профілактика та протидія насильству»
18 Жовтня15:43 Донецька область: фахівці Служби порятунку закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки
18 Жовтня13:31 Донецька область: рятувальники вчать дітей правилам безпеки життєдіяльності
18 Жовтня09:55 Донецька область: рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки
17 Жовтня15:27 Донецька область: з нагоди міжнародного Дня психічного здоров’я телеглядачів ознайомили з особливостями роботи психологів ДСНС (ВІДЕО)
17 Жовтня15:18 Донецька область: рятувальники провели для студентів ліцею заняття з мінної безпеки (ВІДЕО)
Останні новини