ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Донецька область: відбулася Колегія Головного управління ДСНС України у Донецькій області щодо підведення підсумків роботи

Опубліковано: 12.10.2017, 17:22

12 жовтня на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області  під головуванням начальника Головного управління Миколи Ільченка  відбулася Колегія щодо підведення підсумків роботи підрозділів Головного управління за 9 місяців поточного року.

На нараді були присутні керівництво Головного управління, керівники управлінь, відділів та секторів Головного управління, начальники підпорядкованих та структурних підрозділів. На початку колегії начальник Головного управління виступив із вступним словом та ознайомив присутніх з порядком денним Колегії, та передав слово начальнику управління персоналу, яка довела накази про заохочення особового складу і отримання чергового звання.

Так, заохочувальною відзнакою - нагрудним знаком "За відзнаку в службі" від МВС України був нагороджений старший лейтенант служби цивільного захисту Дураков Дмитро Миколайович, заступник начальника 13 ДПРЧ 15 ДПРЗ (м. Авдіївка) Головного управління. Крім цього почесною грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій були нагороджені: підполковник служби цивільного захисту Нечволод Сергій Валентинович, начальник 16 ДПРЗ (м. Костянтинівка) Головного управління та сержант служби цивільного захисту Собецький Юрій Анатолійович, старший пожежний-рятувальник 15 ДПРЧ з охорони об’єктів 15 ДПРЗ (м. Авдіївка) Головного управління, а також присвоєно чергове спеціальне звання підполковник служби цивільного захисту майору служби цивільного захисту Клімову Андрію Олександровичу, першому заступнику начальника 16 ДПРЗ (м. Костянтинівка) Головного управління.

Під час Колегії присутні розглянули питання щодо недоліків в оперативно-службовій діяльності підпорядкованих підрозділів з питань організації служби та готовності до виконання завдань за призначенням. При цьому особливу увагу звернули на стан утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання. Також, присутні обговорили питання щодо забезпечення готовності сил та засобів Головного управління до дій за призначення в осінньо-зимовий період, звернули увагу на недоліки в роботі щодо контролю стану  готовності захисних споруд цивільного захисту та проведення їх технічної інвентаризації.  Крім того, учасники Колегії говорили про виконання Програм економічного і соціального розвитку на поточний рік,  а також про результати проведення технічного контролю транспортних засобів підпорядкованих підрозділів. Присутні заслухали інформацію щодо організації проведення відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів цивільного захисту та про стан комплектування підрозділів, а також про стан дотримання вимог фінансового контролю, передбаченого українським законодавством.

Наприкінці Колегії учасники обговорили з керівниками підрозділів проблемні питання та поставили першочергові завдання на наступний період.

IMG_2564.JPG IMG_2716.JPG

IMG_2668.JPG IMG_2679.JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
14 Грудня15:41 Донецька область: рятувальники вшанували пам'ять учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС
14 Грудня14:53 Донецька область: рятувальники продовжують відновлювальні роботи в Авдіївці
14 Грудня14:41 Донецька область: фахівці ДСНС піклуються про безпеку підростаючого покоління
14 Грудня11:54 Рятувальники Донеччини продовжують спілкуватися з населенням про дотримання правил пожежної безпеки
14 Грудня11:17 Донецька область: тривають ремонтні роботи у містах Мар’їнка та Красногорівка
14 Грудня10:10 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня08:31 З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 517 осіб
13 Грудня14:45 Рятувальники Донеччини разом із представниками ЗМІ нагадали громадянам правила безпеки життєдіяльності (ВІДЕО)
13 Грудня13:31 Донецька область: рятувальники проводять просвітницькі заходи з пожежної безпеки серед населення
13 Грудня09:55 Донецька область: рятувальники закликають дітей та дорослих дотримуватись правил пожежної безпеки
13 Грудня09:07 Донецька область: рятувальники продовжують відновлювальні роботи в Красногорівці та Мар’їнці
12 Грудня16:56 Святкова казка завітала у кабінети Головного управління
12 Грудня16:23 Українські рятувальники обмінялися досвідом із польськими колегами
12 Грудня14:50 Донецька область: рятувальники провели навчання з питань пожежної безпеки серед медичних працівників
12 Грудня14:43 Донецька область: рятувальники закликають громадян обігрівати житло безпечно
Останні новини