ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Донецька область: відбулася Колегія Головного управління ДСНС України у Донецькій області щодо підведення підсумків роботи

Опубліковано: 12.10.2017, 17:22

12 жовтня на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області  під головуванням начальника Головного управління Миколи Ільченка  відбулася Колегія щодо підведення підсумків роботи підрозділів Головного управління за 9 місяців поточного року.

На нараді були присутні керівництво Головного управління, керівники управлінь, відділів та секторів Головного управління, начальники підпорядкованих та структурних підрозділів. На початку колегії начальник Головного управління виступив із вступним словом та ознайомив присутніх з порядком денним Колегії, та передав слово начальнику управління персоналу, яка довела накази про заохочення особового складу і отримання чергового звання.

Так, заохочувальною відзнакою - нагрудним знаком "За відзнаку в службі" від МВС України був нагороджений старший лейтенант служби цивільного захисту Дураков Дмитро Миколайович, заступник начальника 13 ДПРЧ 15 ДПРЗ (м. Авдіївка) Головного управління. Крім цього почесною грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій були нагороджені: підполковник служби цивільного захисту Нечволод Сергій Валентинович, начальник 16 ДПРЗ (м. Костянтинівка) Головного управління та сержант служби цивільного захисту Собецький Юрій Анатолійович, старший пожежний-рятувальник 15 ДПРЧ з охорони об’єктів 15 ДПРЗ (м. Авдіївка) Головного управління, а також присвоєно чергове спеціальне звання підполковник служби цивільного захисту майору служби цивільного захисту Клімову Андрію Олександровичу, першому заступнику начальника 16 ДПРЗ (м. Костянтинівка) Головного управління.

Під час Колегії присутні розглянули питання щодо недоліків в оперативно-службовій діяльності підпорядкованих підрозділів з питань організації служби та готовності до виконання завдань за призначенням. При цьому особливу увагу звернули на стан утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання. Також, присутні обговорили питання щодо забезпечення готовності сил та засобів Головного управління до дій за призначення в осінньо-зимовий період, звернули увагу на недоліки в роботі щодо контролю стану  готовності захисних споруд цивільного захисту та проведення їх технічної інвентаризації.  Крім того, учасники Колегії говорили про виконання Програм економічного і соціального розвитку на поточний рік,  а також про результати проведення технічного контролю транспортних засобів підпорядкованих підрозділів. Присутні заслухали інформацію щодо організації проведення відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів цивільного захисту та про стан комплектування підрозділів, а також про стан дотримання вимог фінансового контролю, передбаченого українським законодавством.

Наприкінці Колегії учасники обговорили з керівниками підрозділів проблемні питання та поставили першочергові завдання на наступний період.

IMG_2564.JPG IMG_2716.JPG

IMG_2668.JPG IMG_2679.JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
17 Жовтня15:27 Донецька область: з нагоди міжнародного Дня психічного здоров’я телеглядачів ознайомили з особливостями роботи психологів ДСНС (ВІДЕО)
17 Жовтня15:18 Донецька область: рятувальники провели для студентів ліцею заняття з мінної безпеки (ВІДЕО)
17 Жовтня15:15 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 62 тисячі вибухонебезпечних предметів
17 Жовтня14:28 Донецька область: рятувальники провели профілактичну роботу на ринку
17 Жовтня11:13 Упродовж вихідних на пожежах загинуло 10 громадян
17 Жовтня10:41 Донецька область: психологи працюють над згуртованістю колективу
17 Жовтня09:17 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 25 осіб та ліквідували 904 пожежі
17 Жовтня08:31 Служба порятунку закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
15 Жовтня09:55 Рятувальники навчають школярів та дошкільнят правилам безпеки життєдіяльності
14 Жовтня08:01 Вітання Начальника Головного управління з Днем захисника України
14 Жовтня08:00 Привітання Голови ДСНС України з Днем захисника України (ВІДЕО)
13 Жовтня14:00 Донецька область: рятувальники привчають малечу відповідально ставитися до власної безпеки
13 Жовтня13:52 Донецька область: відбулась святкова нарада з нагоди Дня захисника України
13 Жовтня11:08 На період відзначення Дня захисника України рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
13 Жовтня09:00 Донецька область: рятувальники нагадали працівникам металургійних підприємств правила пожежної безпеки
Останні новини