ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Донецька область: відбулася Колегія Головного управління ДСНС України у Донецькій області щодо підведення підсумків роботи

Опубліковано: 12.10.2017, 17:22

12 жовтня на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області  під головуванням начальника Головного управління Миколи Ільченка  відбулася Колегія щодо підведення підсумків роботи підрозділів Головного управління за 9 місяців поточного року.

На нараді були присутні керівництво Головного управління, керівники управлінь, відділів та секторів Головного управління, начальники підпорядкованих та структурних підрозділів. На початку колегії начальник Головного управління виступив із вступним словом та ознайомив присутніх з порядком денним Колегії, та передав слово начальнику управління персоналу, яка довела накази про заохочення особового складу і отримання чергового звання.

Так, заохочувальною відзнакою - нагрудним знаком "За відзнаку в службі" від МВС України був нагороджений старший лейтенант служби цивільного захисту Дураков Дмитро Миколайович, заступник начальника 13 ДПРЧ 15 ДПРЗ (м. Авдіївка) Головного управління. Крім цього почесною грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій були нагороджені: підполковник служби цивільного захисту Нечволод Сергій Валентинович, начальник 16 ДПРЗ (м. Костянтинівка) Головного управління та сержант служби цивільного захисту Собецький Юрій Анатолійович, старший пожежний-рятувальник 15 ДПРЧ з охорони об’єктів 15 ДПРЗ (м. Авдіївка) Головного управління, а також присвоєно чергове спеціальне звання підполковник служби цивільного захисту майору служби цивільного захисту Клімову Андрію Олександровичу, першому заступнику начальника 16 ДПРЗ (м. Костянтинівка) Головного управління.

Під час Колегії присутні розглянули питання щодо недоліків в оперативно-службовій діяльності підпорядкованих підрозділів з питань організації служби та готовності до виконання завдань за призначенням. При цьому особливу увагу звернули на стан утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання. Також, присутні обговорили питання щодо забезпечення готовності сил та засобів Головного управління до дій за призначення в осінньо-зимовий період, звернули увагу на недоліки в роботі щодо контролю стану  готовності захисних споруд цивільного захисту та проведення їх технічної інвентаризації.  Крім того, учасники Колегії говорили про виконання Програм економічного і соціального розвитку на поточний рік,  а також про результати проведення технічного контролю транспортних засобів підпорядкованих підрозділів. Присутні заслухали інформацію щодо організації проведення відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів цивільного захисту та про стан комплектування підрозділів, а також про стан дотримання вимог фінансового контролю, передбаченого українським законодавством.

Наприкінці Колегії учасники обговорили з керівниками підрозділів проблемні питання та поставили першочергові завдання на наступний період.

IMG_2564.JPG IMG_2716.JPG

IMG_2668.JPG IMG_2679.JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
21 Лютого16:14 В Авдіївці вшанували пам’ять загиблого рятувальника Дмитра Тритейкіна
21 Лютого16:08 Донецька область: рятувальники навчали маленьких вихованців дитячого садочку правилам безпеки
21 Лютого13:26 Служба порятунку закликає українців дбати про безпеку власних дітей! (ВІДЕО)
21 Лютого11:25 Донецька область: рятувальники провели профілактичну роботу із соціально незахищеними верствами населення
21 Лютого10:33 12 громадян загинули минулої доби на пожежах в Україні
21 Лютого09:06 Донецька область: у м. Авдіївка тривають відновлювальні роботи у житлових будинках
21 Лютого08:15 “Цілодобова готовність до реагування на надзвичайні ситуації — пріоритетне завдання ДСНС”, - Микола Чечоткін
21 Лютого08:00 З початку 2018 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже понад 8 тисяч вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)
21 Лютого07:53 Річниця загибелі підполковника служби цивільного захисту Дмитра Тритейкіна
20 Лютого16:55 Донецька область: рятувальники провели спільні рейди з представниками Національної поліції
20 Лютого13:39 Донецька область: рятувальники нагадали громадянам про небезпеку нехтування правилами пожежної безпеки
20 Лютого11:46 Представники міжнародної організації Premiere Urgence Internationale вчили рятувальників Донеччини надавати першу допомогу при невідкладних станах
20 Лютого10:40 В Україні перевищено епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ!
20 Лютого10:04 Рятувальники Донеччини вшановують Героїв Небесної Сотні
20 Лютого08:43 В Авдіївці тривають відновлювальні роботи
Останні новини