ГоловнаОстанні новини6 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

Донецька область: керівництво Головного управління проводить тематичні зустрічі з особовим складом (ВІДЕО)

Опубліковано: 06.12.2017, 15:57

Сьогодні рятувальники Донеччини гідно та професійно виконують завдання за призначенням. Щодня вогнеборці залучаються до ліквідацій пожеж, аварій, мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій, дорожньо-транспортних пригод. Складна система цивільного захисту працює як єдиний злагоджений механізм.  Керівництво Головного управління ДСНС України у Донецькій області прикладає максимум зусиль для створення комфортних умов праці особовому складу, переоснащенням новітньої технікою та обладнанням підпорядкованих підрозділів.

З метою покращення ефективності роботи підпорядкованих підрозділів, а також з метою виявлення та вирішення проблемних питань,  з якими рятувальники зіткаються щодня, керівництво Головного управління проводить тематичні зустрічі з особовим складом. Так, 5 грудня начальник Головного управління Микола Ільченко поспілкувався із рятувальниками міста Авдіївка. Він висловив подяку за надійну та оперативну службу в надскладних умовах. Фахівці Служби порятунку тут не лише гасять пожежі та ліквідоють надзвичайні ситуації, але й допомагають мешканцям міста відновлювати пошкоджене в результаті бойових дій житло. Микола Володимирович під час бесід з рятувальниками дізнався, які існують проблемні питання та що викликає найбільші труднощі. 

Того ж дня, на базі 6-го Державного пожежно-рятувального загону у м. Слов’янськ Перший заступник начальника Головного управління Олексій Мігрін провів аналогічну зустріч з особовим складом.  Подібні заходи сприяють створенню більш продуктивних умов праці та досягнення кращих результатів у роботі. 6 грудня Олексій Мігрін провів такі зустрічі з рятувальниками міст Бахмут та Покровськ.  Деякі співробітники за сумлінне виконання службових обов’язків  були  нагородженні відзнаками. Також 6 грудня тематична зустріч проводилася і з представниками 16-го Державного пожежно-рятувального загону. У заході взяв  участь Заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Головного управління Владислав Гусинський.

Подібні зустрічі з особовим складом проводитимуться і надалі. Адже дуже важливо підтримувати в колективі  довірчу та продуктивну атмосферу.

IMG_8353.JPG IMG_8378.JPG

_DSC3708.jpg _DSC3706.jpg

DSCN7006.jpg DSCN6988.jpg

 

 

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
23 Травня16:46 м. Волноваха: рятувальники закликають громадян дбати про навколишнє середовище та не допускати пожеж в екосистемах
23 Травня15:38 м. Дружківка: фахівці Служби порятунку провели зустріч із працівниками пришкільних таборів
23 Травня14:57 м. Маріуполь: у рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники влаштували для школярів екскурсію до пожежної частини
23 Травня14:31 Увага! Попередження про грози, град та шквали на території Донецької області
23 Травня12:56 смт Олександрівка: рятувальники попереджають громадян про небезпеку необережного поводження з вогнем
23 Травня12:40 “Проведений аналіз перевірок свідчить, що крім загальних порушень режимного характеру існують і системні проблеми”, - Микола Чечоткін
23 Травня10:29 м. Лиман: в рамках Тижня безпеки дитини рятувальники завітали в гості до дошкільнят
23 Травня09:57 м. Авдіївка: рятувальники здійснили підвоз води населенню
23 Травня08:26 м. Авдіївка: триває відновлення пошкоджених будинків
23 Травня07:57 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території області
22 Травня16:07 м. Слов’янськ: рятувальники навчали майбутніх педагогів діям при пожежах
22 Травня15:37 Донецька область: рятувальники у прямому ефірі обговорили важливі питання реформування ДСНС у межах децентралізації (ВІДЕО)
22 Травня15:16 смт Мангуш: рятувальники отримали нове обладнання
22 Травня15:05 м. Волноваха: триває профілактична робота з метою недопущення пожеж в природних екосистемах
22 Травня14:49 м. Маріуполь: рятувальники розповіли громадянам, як вберегти своє життя та здоров`я
Останні новини