ГоловнаОстанні новини13 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Донецька область: рятувальники провели для школярів акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

Опубліковано: 13.03.2018, 09:58

Фахівці ДСНС постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підростаючого покоління. Головною метою рятувальників є формування у дітей відповідального ставлення до власного життя та здоров’я,  і як наслідок, зменшення кількості надзвичайних ситуацій за участю малечі.

12 березня фахівцями 16-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області в рамках акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» була організована екскурсія по пожежно-рятувальній частині № 41 для учнів Костянтинівського навчально-виробничого комплексу.

Для учнів була підготовлена дуже цікава програма. Заступник начальника частини разом розповідали дітям про основні та спеціальні пожежно-рятувальні автомобілі, які маються в оперативному розрахунку пожежного підрозділу.

Після теоретичної частини дітям показали як пожежна техніка працює в реальних умовах. Для дітей було проведено практичне відпрацювання нормативу «Оперативне розгортання». Особливо зацікавилися хлопчики, адже вони побачили, що пожежні – дуже сміливі та сильні чоловіки.

Екскурсія по пожежній частині була проведена з користю для дітей. Малеча із задоволенням брала участь у заході, дізналася багато нового про діяльність пожежних. Наприкінці заходу діти обіцяли, що обов’язково  дотримуватимуться правил пожежної безпеки.

3.jpg 4.jpg

2.jpg 1.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
21 Вересня16:20 У Маріуполі рятувальники закликають дбати про навколишнє середовище та особисту безпеку
21 Вересня15:52 Рятувальники Донеччини отримали від Міжнародного комітету Червоного Хреста матеріально-технічне оснащення (ВІДЕО)
21 Вересня15:18 У рамках проекту «Підтримка новостворених об’єднаних територіальних громад Донецької області у сфері пожежної безпеки» представники Головного управління здійснили ознайомчий візит до Польщі
21 Вересня15:00 У м. Слов`янськ до вогнеборців у гості завітали дітлахи
21 Вересня13:59 Рятувальники продовжують відновлювати будинки постраждалого мирного населення Донецької області (ВІДЕО)
21 Вересня13:00 м. Добропілля: рятувальники закликають громадян дбати про довкілля
21 Вересня09:54 м. Волноваха: рятувальники розповіли школярам, чому боєприпаси є смертельно небезпечними
21 Вересня08:00 Попередження про пожежну небезпеку на території області
20 Вересня16:59 м. Селидове: рятувальники посилюють профілактичну роботу серед населення
20 Вересня14:10 м. Лиман: рятувальники провели профілактичний захід на території садівничих товариств
20 Вересня13:10 В Авдіївці триває відновлення пошкоджених будинків (ВІДЕО)
20 Вересня12:39 Донецька область: рятувальники взяли участь в експертному обговоренні щодо діяльності контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території області
20 Вересня11:03 смт Олександрівка: фахівці Служби порятунку посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
20 Вересня08:07 У ДСНС розоблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
19 Вересня13:16 м. Дружківка: рятувальники закликали громадян бути обережними у поводженні з вогнем
Останні новини