ГоловнаОстанні новини21 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Донецька область: рятувальники провели навчання в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді

Опубліковано: 21.03.2018, 16:57

Надзвичайна ситуація може статися будь-якої хвилини практично у будь-якому місці. Для того, щоб громадяни знали як діяти у тому чи іншому випадку, фахівці Служби порятунку особливу увагу навчанню громадян. Навчально-виховні заходи відбуваються і у закладах освіти, на соціальних об’єктах.

З метою вивчення і використання на практиці правил поведінки при пожежі, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій, 21 березня рятувальники 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели навчання на базі Донецького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, що  розташований у м. Слов’янськ.

В ході навчань було подано умовний сигнал «пожежа» та проведено навчальну евакуацію дітей з будівлі в безпечне місце. Крім того, вихованці та вихованці закладу змогли на власні очі побачити, як працюють пожежні на місці надзвичайних ситуацій. Рятувальники не лише ліквідували умовну пожежу, але й евакуювали постраждалого.

Після проведення навчальної евакуації, фахівці Служби порятунку надали роз’яснення щодо принципу дії та використання вогнегасників, що знаходяться в корпусах, ознайомили з практичним їх застосуванням.

Заходи такого роду проводяться з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підвищення рівня знань з питань безпеки життєдіяльності та для популяризації та пропаганди основ здорового і безпечного способу життя.

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

5.jpg 6.jpg

7.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
21 Вересня16:20 У Маріуполі рятувальники закликають дбати про навколишнє середовище та особисту безпеку
21 Вересня15:52 Рятувальники Донеччини отримали від Міжнародного комітету Червоного Хреста матеріально-технічне оснащення (ВІДЕО)
21 Вересня15:18 У рамках проекту «Підтримка новостворених об’єднаних територіальних громад Донецької області у сфері пожежної безпеки» представники Головного управління здійснили ознайомчий візит до Польщі
21 Вересня15:00 У м. Слов`янськ до вогнеборців у гості завітали дітлахи
21 Вересня13:59 Рятувальники продовжують відновлювати будинки постраждалого мирного населення Донецької області (ВІДЕО)
21 Вересня13:00 м. Добропілля: рятувальники закликають громадян дбати про довкілля
21 Вересня09:54 м. Волноваха: рятувальники розповіли школярам, чому боєприпаси є смертельно небезпечними
21 Вересня08:00 Попередження про пожежну небезпеку на території області
20 Вересня16:59 м. Селидове: рятувальники посилюють профілактичну роботу серед населення
20 Вересня14:10 м. Лиман: рятувальники провели профілактичний захід на території садівничих товариств
20 Вересня13:10 В Авдіївці триває відновлення пошкоджених будинків (ВІДЕО)
20 Вересня12:39 Донецька область: рятувальники взяли участь в експертному обговоренні щодо діяльності контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території області
20 Вересня11:03 смт Олександрівка: фахівці Служби порятунку посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
20 Вересня08:07 У ДСНС розоблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
19 Вересня13:16 м. Дружківка: рятувальники закликали громадян бути обережними у поводженні з вогнем
Останні новини