ГоловнаОстанні новини21 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Донецька область: рятувальники провели навчання в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді

Опубліковано: 21.03.2018, 16:57

Надзвичайна ситуація може статися будь-якої хвилини практично у будь-якому місці. Для того, щоб громадяни знали як діяти у тому чи іншому випадку, фахівці Служби порятунку особливу увагу навчанню громадян. Навчально-виховні заходи відбуваються і у закладах освіти, на соціальних об’єктах.

З метою вивчення і використання на практиці правил поведінки при пожежі, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій, 21 березня рятувальники 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели навчання на базі Донецького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, що  розташований у м. Слов’янськ.

В ході навчань було подано умовний сигнал «пожежа» та проведено навчальну евакуацію дітей з будівлі в безпечне місце. Крім того, вихованці та вихованці закладу змогли на власні очі побачити, як працюють пожежні на місці надзвичайних ситуацій. Рятувальники не лише ліквідували умовну пожежу, але й евакуювали постраждалого.

Після проведення навчальної евакуації, фахівці Служби порятунку надали роз’яснення щодо принципу дії та використання вогнегасників, що знаходяться в корпусах, ознайомили з практичним їх застосуванням.

Заходи такого роду проводяться з метою виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, підвищення рівня знань з питань безпеки життєдіяльності та для популяризації та пропаганди основ здорового і безпечного способу життя.

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

5.jpg 6.jpg

7.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
20 Квітня10:57 На Донеччині рятувальники активізували інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
20 Квітня09:09 Донецька область: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі на базі Лиманської центральної районної лікарні
20 Квітня08:00 Глава Уряду Володимир Гройсман анонсував звіт ДСНС по перевірках громадських об’єктів
20 Квітня07:46 Увага! Попередження про пориви вітру на території області
19 Квітня13:42 Донецька область: рятувальники провели інструктажі з пожежної безпеки з персоналом ресторану
19 Квітня10:52 Донецька область: психологи проводять з рятувальниками тренінги для формування психологічної готовності до ризику
19 Квітня10:38 Донецька область: рятувальники продовжують проводити відновлювальні роботи у Мар’їнці та Красногорівці
19 Квітня10:15 В ДСНС обговорили питання приєднання України до Конвенції Європейської економічної комісії ООН про транскордонний вплив промислових аварій
19 Квітня09:07 Донецька область: освітяни взяли участь у семінарі-практикумі з питань цивільного захисту
18 Квітня16:55 Донецька область: рятувальники провели у школі масштабні навчання на випадок загрози терористичного акту (ВІДЕО)
18 Квітня15:22 На екскурсію до рятувальників Донеччини завітали юні хокеїсти
18 Квітня14:53 Донецька область: рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в екосистемі
18 Квітня09:48 Керівний склад територіальних органів і формувань центрального підпорядкування ДСНС покращив навички організації управління діями сил і засобів під час реагування на надзвичайні ситуації та гасіння пожеж
18 Квітня09:13 На Донеччині продовжуються навчання з ліквідації умовних пожеж на об'єктах з масовим перебуванням людей
17 Квітня16:37 Донецька область: у м. Костянтинівка завершилася комплексна перевірка системи цивільного захисту
Останні новини