ГоловнаОстанні новини12 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники Донеччини закликають громадян дбати про навколишнє середовище

Опубліковано: 12.04.2018, 16:53

Пожежі на відкритій місцевості – не рідкість. Навесні доволі часто громадяни розводять багаття самостійно, аби знищити минулорічну суху траву, листя або сміття. Викинутий недопалок або незагаслий сірник також призводять до загорянь залишків сухої рослинності. З настанням теплої погоди вогнеборці майже щодня залучаються до ліквідації подібних загорянь. Такі пожежі негативно впливають на оточуюче середовище. За для мінімізації подібних надзвичайних ситуацій, представники ДСНС регулярно проводять масово-роз’яснювальну роботу серед населення.

Так, 12 квітня представники Головного управління організували та провели профілактичну роботу серед мешканців м. Волноваха.

Рятувальники зауважили, для того щоб необережність не стала причиною пожежі в екоситемах, ніколи не можна підпалювати  суху траву на галявинах, парках, присадибних ділянках та інших територіях. Якщо побачили, як це роблять інші, варто зупинити їх і поясніти, що це небезпечно. Не треба розводити відкрите багаття у сухому лісі.  

У разі відпочинку на природі та розведення багаття, перед тим як піти, необхідно залити вогонь водою. Після цього варто переконатися, що під золою не зберіглося тліючих вуглин.

Якщо вже сталася пожежа й досить сильна, і ви не можете загасити її самотужки, якнайшвидше зателефонуйте до Служби порятунку за телефоном «101» і повідомте про місце пожежі.

Під час профілактичної роботи рятувальники здійснювали розповсюдження листівок з правилами пожежної поведінки. 

1.jpg 2.jpg

 

3.jpg 4.jpg

5.jpg 6.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
21 Вересня16:20 У Маріуполі рятувальники закликають дбати про навколишнє середовище та особисту безпеку
21 Вересня15:52 Рятувальники Донеччини отримали від Міжнародного комітету Червоного Хреста матеріально-технічне оснащення (ВІДЕО)
21 Вересня15:18 У рамках проекту «Підтримка новостворених об’єднаних територіальних громад Донецької області у сфері пожежної безпеки» представники Головного управління здійснили ознайомчий візит до Польщі
21 Вересня15:00 У м. Слов`янськ до вогнеборців у гості завітали дітлахи
21 Вересня13:59 Рятувальники продовжують відновлювати будинки постраждалого мирного населення Донецької області (ВІДЕО)
21 Вересня13:00 м. Добропілля: рятувальники закликають громадян дбати про довкілля
21 Вересня09:54 м. Волноваха: рятувальники розповіли школярам, чому боєприпаси є смертельно небезпечними
21 Вересня08:00 Попередження про пожежну небезпеку на території області
20 Вересня16:59 м. Селидове: рятувальники посилюють профілактичну роботу серед населення
20 Вересня14:10 м. Лиман: рятувальники провели профілактичний захід на території садівничих товариств
20 Вересня13:10 В Авдіївці триває відновлення пошкоджених будинків (ВІДЕО)
20 Вересня12:39 Донецька область: рятувальники взяли участь в експертному обговоренні щодо діяльності контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території області
20 Вересня11:03 смт Олександрівка: фахівці Служби порятунку посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
20 Вересня08:07 У ДСНС розоблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
19 Вересня13:16 м. Дружківка: рятувальники закликали громадян бути обережними у поводженні з вогнем
Останні новини