ГоловнаОстанні новини15 Травня, 2018р.
 Версія для друку

На Донеччині у дитячих садочках відпрацьовуються плани евакуації

Опубліковано: 15.05.2018, 16:00

Пріоритетним завданням системи дошкільної освіти є охорона життя, збереження та зміцнення здоров’я дошкільників, тому що вберегти дитину від негараздів – це значить закласти фундамент для її здорового розвитку, допомогти жити повноцінно і щасливо. Фахівці Служби порятунку активно допомагають адміністрації дитячих садочків проводити дні Цивільного  захисту та навчальні евакуації.

Так, 15 травня у двох дитячих садочках м. Дружківка було здійснено відпрацювання планів евакуації. За сигналом «Тривога!» персонал виховних закладів оперативно та централізовано здійснив евакуацію дітей із будівлі. За процесом уважно спостерігали представники 45-ої Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області. Рятувальники   вказали на ряд помилок, які були допущені під час проведення евакуації. Хоча загалом вихователі та адміністрації садочків діяли впевнено, рішуче та правильно.

Фахівці Служби порятунку також провели профілактичні бесіди, під час яких вкотре нагадали про необхідність дотримання правил пожежної безпеки. Рятувальники зазначили, що у  пожежонебезпечний період слід особливо обережно поводитися з вогнем. Для кращого засвоєння правил пожежної безпеки представники ДСНС залишили у дитячих закладах тематичні листівки превентивного характеру.

1_photo-resizer.jpg 2_photo-resizer.jpg

3_photo-resizer.jpg 4_photo-resizer.jpg

 

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
18 Серпня09:00 Донецька область: серед рятувальників відбулися змагання з пляжного волейболу за кубок «Золота шишка 2018» (ВІДЕО)
18 Серпня08:40 На Донеччині відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання щодо порятунку людей на воді (ВІДЕО)
18 Серпня08:19 смт Олександрівка: фахівці ДСНС нагадали правила пожежної безпеки соціально незахищеним верствам населення
18 Серпня07:57 Попередження про пожежну небезпеку на території області
17 Серпня15:54 На Донеччині міжвідомча група ДСНС України надавала методичні рекомендації місцевим органам виконавчої влади у проведенні технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту
17 Серпня15:21 смт Олександрівка: рятувальники розповіли як убезпечити відпочинок на воді
17 Серпня10:13 На Донеччині тривають ремонтні роботи у підпорядкованих підрозділах
17 Серпня09:05 На Донеччині пройшов круглий стіл щодо інформування молоді про мінну небезпеку
17 Серпня07:58 На Донеччині завершилася зернозбиральна кампанія
16 Серпня14:23 У Маріуполі рятувальники продовжують роботу щодо запобігання виникненню загорянь у природних екосистемах
16 Серпня11:38 м. Селидове: рятувальники нагадали мешканцям багатоквартирних будинків основні правила безпеки життєдіяльності
16 Серпня10:24 м. Слов’янськ: рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку на воді
16 Серпня07:59 На Донеччині триває будівництво Центрів безпеки (ВІДЕО)
15 Серпня16:30 Піротехніки Донеччини продовжують обстеження акваторії Азовського моря на наявність вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)
15 Серпня15:26 м. Маріуполь: рятувальники розповіли дошкільнятам правила безпеки життєдіяльності
Останні новини