ГоловнаОстанні новини17 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Донецька область: рятувальники навчали дошкільнят правилам пожежної безпеки

Опубліковано: 17.05.2018, 14:28

Для того, щоб не допустити трагедій, пов'язаних з дитячими пустощами або з необережним поводженням з вогнем, співробітники ДСНС систематично проводять з дітьми уроки безпеки, організують тренування по евакуації у разі виникнення пожежі та надзвичайних ситуацій різного характеру.

Так, з метою ознайомлення дітей з правилами пожежної безпеки та доведення до їх свідомості недопущення  необачного поводження з вогнем, 17 травня співробітники 12-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області відвідали  Дошкільний навчальний заклад № 5 м. Краматорськ.

На початку заходу була проведена учбова евакуація персоналу та вихованців дошкільного заходу, яка проходила під пильним наглядом рятувальників. Далі фахівці ДСНС розповіли дітям як треба себе поводити під час виникнення тієї, чи іншої надзвичайної ситуації. А щоб діти краще засвоїли отриману інформацію, навчання проходило у вигляді вікторини та естафет, за підсумком яких серед дітей було визначено найкращих знавців правил пожежної безпеки.

З персоналом дошкільного закладу був проведений додатковий інструктаж з правил поведінки при виникненні пожежі та про особливості проведення евакуації.

1.jpg 6.jpg

4.jpg 2.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
18 Серпня09:00 Донецька область: серед рятувальників відбулися змагання з пляжного волейболу за кубок «Золота шишка 2018» (ВІДЕО)
18 Серпня08:40 На Донеччині відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання щодо порятунку людей на воді (ВІДЕО)
18 Серпня08:19 смт Олександрівка: фахівці ДСНС нагадали правила пожежної безпеки соціально незахищеним верствам населення
18 Серпня07:57 Попередження про пожежну небезпеку на території області
17 Серпня15:54 На Донеччині міжвідомча група ДСНС України надавала методичні рекомендації місцевим органам виконавчої влади у проведенні технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту
17 Серпня15:21 смт Олександрівка: рятувальники розповіли як убезпечити відпочинок на воді
17 Серпня10:13 На Донеччині тривають ремонтні роботи у підпорядкованих підрозділах
17 Серпня09:05 На Донеччині пройшов круглий стіл щодо інформування молоді про мінну небезпеку
17 Серпня07:58 На Донеччині завершилася зернозбиральна кампанія
16 Серпня14:23 У Маріуполі рятувальники продовжують роботу щодо запобігання виникненню загорянь у природних екосистемах
16 Серпня11:38 м. Селидове: рятувальники нагадали мешканцям багатоквартирних будинків основні правила безпеки життєдіяльності
16 Серпня10:24 м. Слов’янськ: рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку на воді
16 Серпня07:59 На Донеччині триває будівництво Центрів безпеки (ВІДЕО)
15 Серпня16:30 Піротехніки Донеччини продовжують обстеження акваторії Азовського моря на наявність вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)
15 Серпня15:26 м. Маріуполь: рятувальники розповіли дошкільнятам правила безпеки життєдіяльності
Останні новини