ГоловнаОстанні новини17 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники Донеччини провели заняття на протимінну тематику із учасниками обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Опубліковано: 17.05.2018, 16:33

Щороку в України проводиться всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Її метою є виховання нових поколінь України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей, а також формування у юнаків і дівчат високих морально-психологічних якостей; мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, дисциплінованості і ініціативності.

З 14 по 19 травня на Донеччині, у с. Торське Лиманського району, проходить другий, обласний етап гри. Молоді «джурята» взяли участь у багатьох видах змагань, де їм довелося проявити всю свою спритність, силу, та знання. Представники Головного управління ДСНС України у Донецькій області  також долучилися до заходу. Зокрема, 16 травня рятувальники завітали до учасників гри із цікавою лекцією на протимінну тематику. Розповідь фахівців ДСНС була підкріплена наглядною демонстрацією макетів вибухонебезпечних предметів. Юнаки дізналися від рятувальників основні правила безпеки, які допоможуть врятувати життя при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Діти з цікавістю роздивлялися боєприпаси та ставили безліч запитань, на які отримали професійні відповіді.

3.jpg  4.jpg

1.jpg 6.jpg

 

 

 

ГУ ДСНС України у Донецькій області  


   
Останні новини
18 Серпня09:00 Донецька область: серед рятувальників відбулися змагання з пляжного волейболу за кубок «Золота шишка 2018» (ВІДЕО)
18 Серпня08:40 На Донеччині відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання щодо порятунку людей на воді (ВІДЕО)
18 Серпня08:19 смт Олександрівка: фахівці ДСНС нагадали правила пожежної безпеки соціально незахищеним верствам населення
18 Серпня07:57 Попередження про пожежну небезпеку на території області
17 Серпня15:54 На Донеччині міжвідомча група ДСНС України надавала методичні рекомендації місцевим органам виконавчої влади у проведенні технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту
17 Серпня15:21 смт Олександрівка: рятувальники розповіли як убезпечити відпочинок на воді
17 Серпня10:13 На Донеччині тривають ремонтні роботи у підпорядкованих підрозділах
17 Серпня09:05 На Донеччині пройшов круглий стіл щодо інформування молоді про мінну небезпеку
17 Серпня07:58 На Донеччині завершилася зернозбиральна кампанія
16 Серпня14:23 У Маріуполі рятувальники продовжують роботу щодо запобігання виникненню загорянь у природних екосистемах
16 Серпня11:38 м. Селидове: рятувальники нагадали мешканцям багатоквартирних будинків основні правила безпеки життєдіяльності
16 Серпня10:24 м. Слов’янськ: рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку на воді
16 Серпня07:59 На Донеччині триває будівництво Центрів безпеки (ВІДЕО)
15 Серпня16:30 Піротехніки Донеччини продовжують обстеження акваторії Азовського моря на наявність вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)
15 Серпня15:26 м. Маріуполь: рятувальники розповіли дошкільнятам правила безпеки життєдіяльності
Останні новини