ГоловнаОстанні новини22 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Донецька область: рятувальники у прямому ефірі обговорили важливі питання реформування ДСНС у межах децентралізації (ВІДЕО)

Опубліковано: 22.05.2018, 15:37

Зараз в Україні загалом, та на території Донецької області зокрема, відбувається процес децентралізації -  однієї з найважливіших реформ, яка впроваджується зараз, адже це невід’ємна частина побудови демократичного суспільства. 

21 травня у прямому ефірі телепередачі 5 каналу «Час можливостей» представники об’єднаних територіальних громад Донецької та Луганської областей  обговорили важливі питання децентралізації на Донбасі. У програмі також взяв участь начальник управління організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України в Донецькій області Віктор Вітовецький, який розповів про реформування системи ДСНС у межах децентралізації, а саме про будівництво Центрів безпеки громадян.

На сьогодні на території Донецької області функціонують 6 Центрів безпеки. На них покладені функції щодо гасіння пожеж, рятування людей та майна, проведення аварійно-рятувальних робіт, участі у проведені аварійно-відновлювальних робіт, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та аварій.

Також, в будівлі Центру безпеки громадян передбачається розміщення служби швидкої медичної допомоги та національної поліції, що дозволить додатково виконувати завдання з надання медичної допомоги населенню, профілактики злочинів та правопорушень, забезпечення правопорядку, тощо. Таке компактне розміщення оперативних служб дозволяє швидко та ефективно вирішувати питання щодо захисту населення і територій громад та значно скоротить фінансові витрати на їх утримання.

Учасники телепрограми та телеглядачі змогли отримати вичерпні відповіді на питання щодо процесу будівництва, утримання та  функціонування Центрів безпеки на Донеччині.

2.jpg 3.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
20 Червня15:12 У місті Авдіївка відбулась чергова ротація сил та засобів Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України
20 Червня13:45 м. Українськ: вихованці дитячого садочка познайомилися зі світом рятувальної справи
20 Червня10:02 м. Бахмут: відбулися спільні навчання з гасіння умовної пожежі у багатоповерхівці за участю ЗМІ (ВІДЕО)
20 Червня09:18 м. Лиман: рятувальники взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня визволення смт. Ямпіль та c. Закітне від незаконних збройних формувань
20 Червня08:07 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили близько 30 тисяч вибухонебезпечних предметів
20 Червня08:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території області
19 Червня16:40 м. Волноваха: рятувальники розповіли відпочиваючим громадянам правила безпеки на водних об’єктів
19 Червня14:45 м. Слов'янськ: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
19 Червня13:20 На Донеччині триває перевірка протипожежного стану дитячих оздоровчих закладів
19 Червня08:37 м. Краматорськ: відбулася семінар-нарада з питань пожежної та техногенної безпеки літніх пришкільних таборів
18 Червня15:30 м. Маріуполь: рятувальники проводять профілактичні бесіди на узбережжі Азовського моря
18 Червня13:24 Донецька область: відбулася відеоконференція з питань профілактики пожеж під час зернозбиральної кампанії 2018 року
18 Червня11:56 м. Волноваха: рятувальники закликають громадян бути обережними із вибухонебезпечними предметами
18 Червня09:55 З початку року на водоймах країни загинуло 432 особи
18 Червня09:08 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 53 особи та ліквідували 1843 пожежі
Останні новини