ГоловнаОстанні новини22 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Донецька область: рятувальники у прямому ефірі обговорили важливі питання реформування ДСНС у межах децентралізації (ВІДЕО)

Опубліковано: 22.05.2018, 15:37

Зараз в Україні загалом, та на території Донецької області зокрема, відбувається процес децентралізації -  однієї з найважливіших реформ, яка впроваджується зараз, адже це невід’ємна частина побудови демократичного суспільства. 

21 травня у прямому ефірі телепередачі 5 каналу «Час можливостей» представники об’єднаних територіальних громад Донецької та Луганської областей  обговорили важливі питання децентралізації на Донбасі. У програмі також взяв участь начальник управління організації заходів цивільного захисту Головного управління ДСНС України в Донецькій області Віктор Вітовецький, який розповів про реформування системи ДСНС у межах децентралізації, а саме про будівництво Центрів безпеки громадян.

На сьогодні на території Донецької області функціонують 6 Центрів безпеки. На них покладені функції щодо гасіння пожеж, рятування людей та майна, проведення аварійно-рятувальних робіт, участі у проведені аварійно-відновлювальних робіт, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та аварій.

Також, в будівлі Центру безпеки громадян передбачається розміщення служби швидкої медичної допомоги та національної поліції, що дозволить додатково виконувати завдання з надання медичної допомоги населенню, профілактики злочинів та правопорушень, забезпечення правопорядку, тощо. Таке компактне розміщення оперативних служб дозволяє швидко та ефективно вирішувати питання щодо захисту населення і територій громад та значно скоротить фінансові витрати на їх утримання.

Учасники телепрограми та телеглядачі змогли отримати вичерпні відповіді на питання щодо процесу будівництва, утримання та  функціонування Центрів безпеки на Донеччині.

2.jpg 3.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
19 Жовтня15:30 Рятувальники Донеччини взяли участь у Ярмарку професій
19 Жовтня14:45 м. Вугледар: рятувальники нагадали місцевим мешканцям правила безпеки життєдіяльності
19 Жовтня13:24 м. Слов’янськ: фахівці Служби порятунку закликали громадян не випалювати суху траву та листя на присадибних ділянках
19 Жовтня11:36 У м. Торецьк рятувальники продовжують здійснювати підвіз питної та технічної води для населення (ВІДЕО)
19 Жовтня11:18 В Авдіївці рятувальники ДСНС відновили більше 600 будинків
19 Жовтня07:45 Попередження про пожежну небезпеку на території області
18 Жовтня17:50 На Донеччині відбулася міжвідомча нарада, щодо порядку дій під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у зимовий період 2018-2019
18 Жовтня16:43 Рятувальники Донеччини закликали старшокласників вступати до вищих навчальних закладів ДСНС
18 Жовтня15:02 У м. Селидове рятувальники нагадали громадянам правила мінної безпеки
18 Жовтня13:53 В Авдіївці рятувальники провели для школярів екскурсію пожежною частиною
18 Жовтня11:03 м. Покровськ: рятувальники нагадали мешканцям приватного сектору правила пожежної безпеки
18 Жовтня10:30 м. Авдіївка: триває відновлення пошкоджених будинків внаслідок обстрілів
17 Жовтня15:33 м. Краматорськ: рятувальники зі ЗМІ провели спільний рейд, щодо недопущення порушень правил пожежної безпеки
17 Жовтня13:44 смт Мангуш: рятувальники працюють над попередженням на відкритих територіях області
17 Жовтня10:25 м. Слов’янськ: рятувальники розповіли, як уникнути трагедії через вибухонебезпечні предмети
Останні новини