ГоловнаОстанні новини8 Червня, 2018р.
 Версія для друку

м. Лиман: рятувальники провели профілактичний захід по місцям відпочинку на воді

Опубліковано: 08.06.2018, 16:05

Питання безпеки людей на воді - гостре та актуальне особливо під час купального сезону. До питання безпеки на воді потрібно ставитись з повагою та обережністю, адже жарти з водою іноді коштують життя.

Щоб попередити трагічні випадки на водних об’єктах Лиманської об’єднаної територіальної громади, 8 червня фахівці 21-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління провели рейдові перевірки щодо забезпечення безпечного відпочинку громадян під час літнього купального сезону. Фахівці Служби порятунку відправилися на місцеві озера Лиманщини, де провели з відпочивальниками та власниками місць відпочинку на воді профілактичні бесіди та вручили інформаційні листівки щодо дотримання та виконання вимог безпеки на водних об’єктах під час купального сезону.

Під час рейду співробітники ДСНС роз’яснили громадянам небезпеку купання у невизначених для цього місцях, розповіли основні правила безпечного поводження на воді та наголосили про заборону купання у нетверезому стані.

Фахівці Служби порятунку перевірили наявність рятувальних постів з особами, які пройшли відповідну підготовку, перевірили забезпеченість рятувальних постів відповідним майном та документацією, а також перевірили наявність інформаційних стендів щодо запобігання нещасним випадкам на воді. Співробітники ДСНС наголосили власникам водних об’єктів на виконанні та дотриманні вимог безпеки, які пред’являються до місць відпочинку на воді. 

Шановні громадяни! Пам’ятайте, ваша необережність та необачність, може призвести до незворотних та трагічних наслідків! Давайте разом зробимо все можливе, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!

1_(3).JPG 2_(4).JPG

3_(2).JPG 6_(2).JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
20 Серпня15:23 Тривають ремонтні роботи будівлі Головного управління
20 Серпня14:19 м. Селидове: рятувальники розповіли громадянам, як відпочивати на водних об’єктах безпечно
20 Серпня10:17 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 осіб та ліквідували 2 тис. 348 пожеж
20 Серпня09:51 м. Лиман: рятувальники спільно із представниками лісгоспу провели рейд у лісових масивах
20 Серпня07:57 Попередження про пожежну небезпеку на території області
18 Серпня09:00 Донецька область: серед рятувальників відбулися змагання з пляжного волейболу за кубок «Золота шишка 2018» (ВІДЕО)
18 Серпня08:40 На Донеччині відбулися масштабні тактико-спеціальні навчання щодо порятунку людей на воді (ВІДЕО)
18 Серпня08:19 смт Олександрівка: фахівці ДСНС нагадали правила пожежної безпеки соціально незахищеним верствам населення
17 Серпня15:54 На Донеччині міжвідомча група ДСНС України надавала методичні рекомендації місцевим органам виконавчої влади у проведенні технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту
17 Серпня15:21 смт Олександрівка: рятувальники розповіли як убезпечити відпочинок на воді
17 Серпня09:05 На Донеччині пройшов круглий стіл щодо інформування молоді про мінну небезпеку
17 Серпня07:58 На Донеччині завершилася зернозбиральна кампанія
16 Серпня14:23 У Маріуполі рятувальники продовжують роботу щодо запобігання виникненню загорянь у природних екосистемах
16 Серпня11:38 м. Селидове: рятувальники нагадали мешканцям багатоквартирних будинків основні правила безпеки життєдіяльності
16 Серпня10:24 м. Слов’янськ: рятувальники нагадали громадянам правила безпечного відпочинку на воді
Останні новини