ГоловнаОстанні новини20 Червня, 2018р.
 Версія для друку

У місті Авдіївка відбулась чергова ротація сил та засобів Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України

Опубліковано: 20.06.2018, 15:12

На Донеччину прибули чергові сили та засоби Міжрегіонального центру швидкого реагування  ДСНС України (м. Ромни Сумської області) у складі 38 рятувальників та 4 одиниць техніки, які продовжуть виконання заходів щодо відновлення будинків, зруйнованих внаслідок артилерійських обстрілів прифронтового міста Авдіївка. Новий склад бійців ДСНС прибув на заміну своїм колегам, які впродовж двох місяців проводили відновлювальні роботи в Авдіївці та вже повернулися до пункту постійної дислокації.

За час свого перебування на Донеччині рятувальники Міжрегіонального центру швидкого реагування відремонтували понад 60 пошкоджених будинків, внаслідок обстрілів з боку незаконних збройних формувань. Незважаючи на регулярні бойові дії на околицях міста Авдіївка та прилеглій до нього території, бійці ДСНС мужньо продовжували виконувати свої завдання за призначенням та допомагати місцевому населенню у відновленні їх помешкань.

Чергові сили та засоби Міжрегіонального центру швидкого реагування  ДСНС України зустріли: заступник директора Департаменту – начальник управління організації реагування на НС та координації аварійно-рятувальних формувань ДСНС України Геннадій Герасимчук, який очолює, на теперішній час, відділ ДСНС на Об’єднаному командному пункті Об’єднаних сил та заступник начальника Головного управління ДСНС України у Донецькій області Андрій Даник, які привітали прибулих рятувальників, провели відповідний інструктаж та націлили на плідну та якісну подальшу роботу.

Загалом з початку відновлювальних робіт в Авдіївці відремонтовано будинки за 481 адресою, 302 з яких -  рятувальниками Міжрегіонального центру швидкого реагування.

1.jpg3.jpg

2.jpg4.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
16 Листопада15:30 У Маріуполі рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки
16 Листопада14:04 Донецька область: співробітники Головного управління відпрацювали порядок дій за навчальним сигналом «Збір-Аварія» (ВІДЕО)
16 Листопада13:36 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо створення Центрів безпеки на території області
16 Листопада13:35 м. Слов’янськ: малеча з дитячого садочку під час екскурсії пожежною частиною дізналися про роботу рятувальників
16 Листопада12:47 м. Лиман: рятувальники продовжують рейди в житловому секторі щодо попередження пожеж та загибелі на них людей.
16 Листопада12:05 З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 462 особи
16 Листопада08:26 Увага! Попередження про пориви вітру на території області!
16 Листопада08:04 Крокуючи в ногу з часом. 81 ДПРЧ. Серія відео публікацій щодо модернізації підпорядкованих підрозділів Головного управління (ВІДЕО)
15 Листопада15:45 У Маріуполі рятувальники провели прес-конференцію присвячену пожежам під час опалювального періоду
15 Листопада14:41 м. Слов’янськ: рятувальники продовжують нагадувати громадянам про правила пожежної безпеки
15 Листопада11:44 м. Торецьк: фахівці ДСНС розповіли громадянам, до чого може привести необережне поводження з вогнем
15 Листопада11:23 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо проблемних питань у роботі газодимозахисної служби
15 Листопада09:47 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
15 Листопада08:57 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
14 Листопада16:28 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо посилення профілактичної роботи серед населення
Останні новини