ГоловнаОстанні новини22 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Відбувся міжвідомчий брифінг щодо організації протипожежного захисту під час зернозбиральної кампанії 2018 року, запобігання виникненню пожеж у лісових масивах, попередження загибелі людей на водних об’єктах

Опубліковано: 22.06.2018, 08:06

На хлібних масивах Донеччини розпочалася зернозбиральна компанія. Жнива – напружена для хліборобів пора. Проте це й найбільш пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, людська недбалість і безвідповідальність. Отже збереження врожаю від вогню – задача не тільки хліборобів і співробітників ДСНС, а і всіх громадян. Не можна забувати, що приборкати пожежу на полі, яка швидко може набути великих масштабів, дуже складно. Представники  державної служби України з надзвичайних ситуацій роблять усе можливе, аби кількість пожеж та загиблих на них зменшувалася. Систематично та наполегливо проводять фахівці Служби порятунку масову інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження пожеж у довкіллі.

21 червня в Антикризовому медіацентрі у м. Краматорськ Донецької області відбувся міжвідомчий брифінг щодо організації протипожежного захисту під час зернозбиральної кампанії 2018 року, запобігання виникненню пожеж у лісових масивах, попередження загибелі людей на водних об’єктах. У заході взяли участь заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Донецькій області Ірина Подашевська, представники лісового господарства області,  департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької обласної державної адміністрації, комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби Донецької обласної ради.

Зважаючи на те, що пожежонебезпечний період знаходиться в активній фазі і загроза виникнення загорянь буде тільки зростати, під час виступу представники Служби порятунку звернулися до громадян з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі. Також, рятувальники звернули увагу на те, що основними причинами виникнення пожеж під час жнивної кампанії є необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, порушення правил експлуатації машин та агрегатів. Фахівці ДСНС наголосили: категорично забороняється спалювати стерню та пожнивні залишки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із стогами соломи й сіна.

Ще одним актуальним питання, що обговорювалися під час брифінгу, стала безпека під час відпочинку на водних об’єктах. Присутні проінформували журналістів  про статистику загибелі людей на водоймах області. При цьому фахівці зауважили, що майже всі нещасні випадки трапляються з вини людей, які не дотримуються елементарних правил безпеки.

Підбиваючи підсумки брифінгу, присутні дійшли висновку, що поінформованість громадян стосовно правил безпеки – головна умова зменшення кількості нещасних випадків. Саме тому на території області і надалі активно буде проводитися інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення, у тому числі і за допомогою засобів масової інформації.

1(2).jpg7.jpg

                                                                       2.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області 


   
Останні новини
16 Листопада15:30 У Маріуполі рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки
16 Листопада14:04 Донецька область: співробітники Головного управління відпрацювали порядок дій за навчальним сигналом «Збір-Аварія» (ВІДЕО)
16 Листопада13:36 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо створення Центрів безпеки на території області
16 Листопада13:35 м. Слов’янськ: малеча з дитячого садочку під час екскурсії пожежною частиною дізналися про роботу рятувальників
16 Листопада12:47 м. Лиман: рятувальники продовжують рейди в житловому секторі щодо попередження пожеж та загибелі на них людей.
16 Листопада12:05 З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 462 особи
16 Листопада08:26 Увага! Попередження про пориви вітру на території області!
16 Листопада08:04 Крокуючи в ногу з часом. 81 ДПРЧ. Серія відео публікацій щодо модернізації підпорядкованих підрозділів Головного управління (ВІДЕО)
15 Листопада15:45 У Маріуполі рятувальники провели прес-конференцію присвячену пожежам під час опалювального періоду
15 Листопада14:41 м. Слов’янськ: рятувальники продовжують нагадувати громадянам про правила пожежної безпеки
15 Листопада11:44 м. Торецьк: фахівці ДСНС розповіли громадянам, до чого може привести необережне поводження з вогнем
15 Листопада11:23 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо проблемних питань у роботі газодимозахисної служби
15 Листопада09:47 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
15 Листопада08:57 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
14 Листопада16:28 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо посилення профілактичної роботи серед населення
Останні новини