ГоловнаОстанні новини22 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Відбувся міжвідомчий брифінг щодо організації протипожежного захисту під час зернозбиральної кампанії 2018 року, запобігання виникненню пожеж у лісових масивах, попередження загибелі людей на водних об’єктах

Опубліковано: 22.06.2018, 08:06

На хлібних масивах Донеччини розпочалася зернозбиральна компанія. Жнива – напружена для хліборобів пора. Проте це й найбільш пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, людська недбалість і безвідповідальність. Отже збереження врожаю від вогню – задача не тільки хліборобів і співробітників ДСНС, а і всіх громадян. Не можна забувати, що приборкати пожежу на полі, яка швидко може набути великих масштабів, дуже складно. Представники  державної служби України з надзвичайних ситуацій роблять усе можливе, аби кількість пожеж та загиблих на них зменшувалася. Систематично та наполегливо проводять фахівці Служби порятунку масову інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження пожеж у довкіллі.

21 червня в Антикризовому медіацентрі у м. Краматорськ Донецької області відбувся міжвідомчий брифінг щодо організації протипожежного захисту під час зернозбиральної кампанії 2018 року, запобігання виникненню пожеж у лісових масивах, попередження загибелі людей на водних об’єктах. У заході взяли участь заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Донецькій області Ірина Подашевська, представники лісового господарства області,  департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької обласної державної адміністрації, комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби Донецької обласної ради.

Зважаючи на те, що пожежонебезпечний період знаходиться в активній фазі і загроза виникнення загорянь буде тільки зростати, під час виступу представники Служби порятунку звернулися до громадян з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі. Також, рятувальники звернули увагу на те, що основними причинами виникнення пожеж під час жнивної кампанії є необережне поводження з вогнем, випалювання стерні, порушення правил експлуатації машин та агрегатів. Фахівці ДСНС наголосили: категорично забороняється спалювати стерню та пожнивні залишки, розпалювати багаття, застосовувати будь-який відкритий вогонь на хлібних полях і поблизу, а також на зернотоках, заготівельних пунктах, елеваторах, поруч із стогами соломи й сіна.

Ще одним актуальним питання, що обговорювалися під час брифінгу, стала безпека під час відпочинку на водних об’єктах. Присутні проінформували журналістів  про статистику загибелі людей на водоймах області. При цьому фахівці зауважили, що майже всі нещасні випадки трапляються з вини людей, які не дотримуються елементарних правил безпеки.

Підбиваючи підсумки брифінгу, присутні дійшли висновку, що поінформованість громадян стосовно правил безпеки – головна умова зменшення кількості нещасних випадків. Саме тому на території області і надалі активно буде проводитися інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення, у тому числі і за допомогою засобів масової інформації.

1(2).jpg7.jpg

                                                                       2.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області 


   
Останні новини
22 Вересня11:10 Рятувальники Донеччини взяли участь у марафоні
22 Вересня10:55 м. Авдіївка: рятувальники провели профілактичну роботу серед працівників ПРАТ «АКХЗ»
22 Вересня10:20 м. Слов’янськ: рятувальники долучилися до заходів до Дня Сіверського Донця 2018
22 Вересня09:44 Рятувальники Донеччини взяли участь у пісенному флешмобі з нагоди 150-річчя Краматорська (ВІДЕО)
22 Вересня08:30 Рятувальники Донеччини отримали від Міжнародного комітету Червоного Хреста матеріально-технічне оснащення (ВІДЕО)
22 Вересня08:05 Попередження про пожежну небезпеку на території області
22 Вересня08:00 У рамках проекту «Підтримка новостворених об’єднаних територіальних громад Донецької області у сфері пожежної безпеки» представники Головного управління здійснили ознайомчий візит до Польщі
21 Вересня16:20 У Маріуполі рятувальники закликають дбати про навколишнє середовище та особисту безпеку
21 Вересня15:00 У м. Слов`янськ до вогнеборців у гості завітали дітлахи
21 Вересня13:59 Рятувальники продовжують відновлювати будинки постраждалого мирного населення Донецької області (ВІДЕО)
21 Вересня13:00 м. Добропілля: рятувальники закликають громадян дбати про довкілля
21 Вересня09:54 м. Волноваха: рятувальники розповіли школярам, чому боєприпаси є смертельно небезпечними
20 Вересня16:59 м. Селидове: рятувальники посилюють профілактичну роботу серед населення
20 Вересня14:10 м. Лиман: рятувальники провели профілактичний захід на території садівничих товариств
20 Вересня13:10 В Авдіївці триває відновлення пошкоджених будинків (ВІДЕО)
Останні новини