ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

м. Краматорськ: відбувся брифінг з питань мінної безпеки на Донеччині (ВІДЕО)

Опубліковано: 14.09.2018, 08:00

На теперішній час мінна безпека є найбільш актуальною та гострою проблемою на території проведення бойових дій на Донеччині. Неодноразово траплялися випадки травмування та загибелі цивільного населення від вибухонебезпечних предметів.

12 вересня на базі КП«РТРК «Регіон-Донбас» у м. Краматорськ відбувся брифінг з питань мінної безпеки. У заході взяли участь представники Головного управління ДСНС України у Донецькій області, а також Генрі  Ліч - Голова програми Датської групи з розмінування та Аля Сівер - Керівник Департаменту з інформування про мінну небезпеку Данської Ради у справах біженців / Данської Групи з розмінування. Присутні обговорили нагальні питання мінної безпеки, які є актуальними для Донеччини.

Піротехнічні підрозділи ДСНС щодня проводять роботи з очищення території від вибухонебезпечних предметів. Найбільшу кількість вибухонебезпечних предметів виявляють у місцях проведення бойових дій, поблизу лінії розмежування. Багато боєприпасів було виявлено у лісах, лісосмугах та полях. Крім того, одним із напрямків діяльності Головного управління у сфері цивільного захисту населення є запобігання травмування та загибелі людей від впливу небезпечних факторів, у тому числі, від вибухонебезпечних предметів. 

Генрі  Ліч, Голова програми Датської групи з розмінування, розповів про роботу, яку сьогодні проводить організація на Донеччині та Луганщині. Адже лише спільними зусиллями урядових та неурядових установ можна досягти ефективних результатів.  Також, представниками Данської Ради у справах біженців / Данської Групи з розмінування (DRC-DDG Ukraine) та Дитячого фонду ООН (UNICEF) на території Донецької та Луганської областей впроваджується проект щодо інформування про небезпеку мін та вибухових предметів, яка проводиться у зоні конфлікту.

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з використанням зовнішніх інформаційних носіїв, надає можливість значно підвищити кількість проінформованого населення щодо заходів безпеки, що, у свою чергу, значно зменшує вірогідність травмування та загибелі людей, в даному випадку, від неправильного поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів.

1_photo-resizer.ru.jpg 2_photo-resizer.ru.jpg

3_photo-resizer.ru.jpg 4_photo-resizer.ru.jpg


   
Останні новини
21 Вересня16:20 У Маріуполі рятувальники закликають дбати про навколишнє середовище та особисту безпеку
21 Вересня15:52 Рятувальники Донеччини отримали від Міжнародного комітету Червоного Хреста матеріально-технічне оснащення (ВІДЕО)
21 Вересня15:18 У рамках проекту «Підтримка новостворених об’єднаних територіальних громад Донецької області у сфері пожежної безпеки» представники Головного управління здійснили ознайомчий візит до Польщі
21 Вересня15:00 У м. Слов`янськ до вогнеборців у гості завітали дітлахи
21 Вересня13:59 Рятувальники продовжують відновлювати будинки постраждалого мирного населення Донецької області (ВІДЕО)
21 Вересня13:00 м. Добропілля: рятувальники закликають громадян дбати про довкілля
21 Вересня09:54 м. Волноваха: рятувальники розповіли школярам, чому боєприпаси є смертельно небезпечними
21 Вересня08:00 Попередження про пожежну небезпеку на території області
20 Вересня16:59 м. Селидове: рятувальники посилюють профілактичну роботу серед населення
20 Вересня14:10 м. Лиман: рятувальники провели профілактичний захід на території садівничих товариств
20 Вересня13:10 В Авдіївці триває відновлення пошкоджених будинків (ВІДЕО)
20 Вересня12:39 Донецька область: рятувальники взяли участь в експертному обговоренні щодо діяльності контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території області
20 Вересня11:03 смт Олександрівка: фахівці Служби порятунку посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення
20 Вересня08:07 У ДСНС розоблено та видано словничок фемінітивів для прес-офіцерів та прес-офіцерок територіальних управлінь
19 Вересня13:16 м. Дружківка: рятувальники закликали громадян бути обережними у поводженні з вогнем
Останні новини