ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

м. Краматорськ: відбувся брифінг з питань мінної безпеки на Донеччині (ВІДЕО)

Опубліковано: 14.09.2018, 08:00

На теперішній час мінна безпека є найбільш актуальною та гострою проблемою на території проведення бойових дій на Донеччині. Неодноразово траплялися випадки травмування та загибелі цивільного населення від вибухонебезпечних предметів.

12 вересня на базі КП«РТРК «Регіон-Донбас» у м. Краматорськ відбувся брифінг з питань мінної безпеки. У заході взяли участь представники Головного управління ДСНС України у Донецькій області, а також Генрі  Ліч - Голова програми Датської групи з розмінування та Аля Сівер - Керівник Департаменту з інформування про мінну небезпеку Данської Ради у справах біженців / Данської Групи з розмінування. Присутні обговорили нагальні питання мінної безпеки, які є актуальними для Донеччини.

Піротехнічні підрозділи ДСНС щодня проводять роботи з очищення території від вибухонебезпечних предметів. Найбільшу кількість вибухонебезпечних предметів виявляють у місцях проведення бойових дій, поблизу лінії розмежування. Багато боєприпасів було виявлено у лісах, лісосмугах та полях. Крім того, одним із напрямків діяльності Головного управління у сфері цивільного захисту населення є запобігання травмування та загибелі людей від впливу небезпечних факторів, у тому числі, від вибухонебезпечних предметів. 

Генрі  Ліч, Голова програми Датської групи з розмінування, розповів про роботу, яку сьогодні проводить організація на Донеччині та Луганщині. Адже лише спільними зусиллями урядових та неурядових установ можна досягти ефективних результатів.  Також, представниками Данської Ради у справах біженців / Данської Групи з розмінування (DRC-DDG Ukraine) та Дитячого фонду ООН (UNICEF) на території Донецької та Луганської областей впроваджується проект щодо інформування про небезпеку мін та вибухових предметів, яка проводиться у зоні конфлікту.

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з використанням зовнішніх інформаційних носіїв, надає можливість значно підвищити кількість проінформованого населення щодо заходів безпеки, що, у свою чергу, значно зменшує вірогідність травмування та загибелі людей, в даному випадку, від неправильного поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів.

1_photo-resizer.ru.jpg 2_photo-resizer.ru.jpg

3_photo-resizer.ru.jpg 4_photo-resizer.ru.jpg


   
Останні новини
15 Листопада14:41 м. Слов’янськ: рятувальники продовжують нагадувати громадянам про правила пожежної безпеки
15 Листопада11:44 м. Торецьк: фахівці ДСНС розповіли громадянам, до чого може привести необережне поводження з вогнем
15 Листопада11:23 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо проблемних питань у роботі газодимозахисної служби
15 Листопада09:47 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
15 Листопада08:57 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
14 Листопада16:28 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо посилення профілактичної роботи серед населення
14 Листопада13:50 м. Маріуполь: рятувальники нагадали громадянам основні правила безпечного обігріву помешкань
14 Листопада10:19 м. Дружківка: рятувальники провели профілактичний рейд серед мешканців приватного сектору
14 Листопада09:59 Регулярні навчання та тренування підсилюють готовність українських рятувальників до дій за призначенням
14 Листопада08:48 Рятувальники Донеччини взяли участь у семінар-нараді з головними державними інспекторами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки районів та міст обласного значення
14 Листопада08:04 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 62 тисячі вибухонебезпечних предметів
13 Листопада16:34 смт Мангуш: в гості до рятувальників завітали вихованці дитячого садочка
13 Листопада14:40 м. Волноваха: рятувальники провели профілактичну роботу з громадянами
13 Листопада13:55 м. Краматорськ: рятувальники провели інструктаж із працівникам «ПриватБанку»
13 Листопада09:12 У Маріуполі відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації пожежі на найбільшому ринку міста (ВІДЕО)
Останні новини