ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

На Донеччині розпочалося навчання добровольців-вогнеборців фахівцями пожежно-рятувальної справи з Республіки Польщі

Опубліковано: 09.10.2018, 17:04

Удосконалення системи реагування підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, суттєве розширення мережі місцевих пожежних команд, а також залучення добровольців до забезпечення пожежної безпеки – основні складові процесу формування сучасної пожежно-рятувальної системи. Наразі в Україні передбачається формування Служби порятунку як професійного і ефективного органу європейського зразка та формування рятувальної служби як одного з основних виконавців завдання щодо гарантування безпеки населення.

Так, з 1 жовтня на Донеччині стартувало навчання 102-ох майбутніх добровольців із 6 об’єднаних територіальних громад. Навчання впроваджується в рамках проекту «Підтримка новостворених об’єднаних територіальних громад  Донецької області у сфері пожежної безпеки» Республікою Польща.

З 09 жовтня проводити навчання з майбутніми добровольцями розпочали фахівці пожежно-рятувальної справи з Польщі. Заняття за участю польських колег триватимуть тиждень. Так, сьогодні під час лекцій у м. Краматорськ добровольці з об'єднаних територіальних громад дізналися про функціонування добровольчого руху у Польщі. Великий інтерес викликали такі питання, як соціальний захист добровольців, фінансування їх діяльності, алгоритм залучення до ліквідації пожеж тощо.

Крім того, 9 жовтня на базі 12-го Державного пожежно-рятувального загону у м. Краматорськ відбулася зустріч колишнього заступника керівника Державної пожежної охорони Республіки Польща генерала Марека Ковальські, керівництва Головного управління ДСНС України у Донецькій області, представників об'єднаних територіальних громад і директорів місцевих шкіл. Польські вогнеборці на підставі власного досвіду надали ґрунтовні рекомендації щодо створення та функціонування добровільної пожежної охорони на Донеччині. Європейські гості розповіли присутнім про польський досвід щодо навчання підростаючого покоління, яке відбувається на засадах волонтерства, бути готовими кваліфіковано протидіяти будь-яким надзвичайним подіям у майбутньому.

Генерал Марек Ковальські пообіцяв надавати необхідну методичну та практичну допомогу українським колегам щодо реалізації проекту створення дієвої місцевої добровільної пожежної охорони.

Навчання майбутніх добровольців триватиме надалі та включатиме як теоретичні, так і практичні заняття.

DSC00972.JPGDSC00973.JPG

DSC00978.JPGDSC00981.JPG

DSC00992.JPGDSC01012.JPG

DSC01029.JPGDSC01036.JPG

                                                                    DSC01046.JPG

ГУ ДСНС України у Донецькій області

 

 


   
Останні новини
15 Грудня11:25 Рятувальники Маріуполя спільно з добровольцями-вогнеборцями розповіли дітям про правила пожежної безпеки (ВІДЕО)
15 Грудня09:00 Відбулася спільна прес-конференція рятувальників та нацполіції з приводу «фейкової» інформації про хімічні атаки у Маріуполі (ВІДЕО)
15 Грудня08:20 Крокуючи в ногу з часом. 15 ДПРЗ. Серія відео публікацій щодо модернізації підпорядкованих підрозділів Головного управління (ВІДЕО)
14 Грудня16:09 м. Краматорськ: школярі за допомогою гри «Ріскленд» вчилися реагувати на надзвичайні ситуації
14 Грудня14:00 м. Дружківка: рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки життєдіяльності
14 Грудня12:20 Рятувальники Донеччини взяли участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня10:21 м. Маріуполь: рятувальники спільно з органами місцевого самоврядування обстежили найпростіші укриття у багатоквартирних будинках
14 Грудня09:35 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:04 На Київщині завершилися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
13 Грудня16:50 м. Покровськ: рятувальники навчали діям при пожежі персонал психоневрологічного інтернату
13 Грудня15:10 м. Волноваха: рятувальники розповіли, як убезпечити оселю від нищівної сили вогню
13 Грудня14:18 м. Дружківка: рятувальники спільно із представниками соціальної служби нагадали школярам правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів
13 Грудня12:16 На Донеччині відбувся брифінг щодо дотримання правил пожежної безпеки під час новорічних та різдвяних свят
13 Грудня10:10 м. Краматорськ: рятувальники взяли участь у проекті «Безпека дітей – пріоритет громади»
13 Грудня09:05 У Мар’їнці та Красногорівці тривають ремонтні роботи
Останні новини