ГоловнаОстанні новини17 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

м. Слов’янськ: рятувальники розповіли, як уникнути трагедії через вибухонебезпечні предмети

Опубліковано: 17.10.2018, 10:25

У результаті широкої інформаційної компанії, яка проходить на території Донецької області, велика кількість населення розуміє, що таке боєприпаси та мають уявлення, як вони виглядають і в чому їх небезпека. Але в той же час,  незважаючи на постійні застереження фахівців ДСНС, громадяни травмуються та гинуть при необережному поводженні з вибухонебезпечними предметами. Особливо страждають діти. Вони приносять снаряди додому, намагаються розібрати або самостійно знешкодити. Тому рятувальники систематично проводять інформаційно-роз`яснювальні бесіди, щодо безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Так 17 жовтня фахівці 6-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління розповіли мешканцям міста Слов’янськ, як можна розпізнати небезпечну знахідку, роз'яснили порядок дій при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів. Рятувальники підкреслили, що для того щоб убезпечити себе та своїх близьких - при виявленні підозрілого предмета ні в якому разі його не можна пересувати, розбирати, кидати або нагрівати. Перш за все необхідно повідомити про свою знахідку за номерами "101" або "102". Тому що роботи з вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів можуть проводити лише відповідні фахівці - піротехніки.

Також рятувальники нагадали дорослим, що необхідно постійно проводити роз`яснювальні бесіди з дітьми, тому що граючи та не підозрюючи нічого поганого, діти можуть випадково натрапити на небезпечну знахідку, заподіяти шкоду собі та оточуючим, а вибухові речовини, також можуть бути замасковані під інший предмет або іграшку.

Фахівці ДСНС сподіваються, що подібні бесіди залишаться в пам'яті громадян і допоможуть уникнути трагічних наслідків від необережного поводження з вибухонебезпечними предметами.

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

5.jpg 6.jpg

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
16 Листопада15:30 У Маріуполі рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки
16 Листопада14:04 Донецька область: співробітники Головного управління відпрацювали порядок дій за навчальним сигналом «Збір-Аварія» (ВІДЕО)
16 Листопада13:36 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо створення Центрів безпеки на території області
16 Листопада13:35 м. Слов’янськ: малеча з дитячого садочку під час екскурсії пожежною частиною дізналися про роботу рятувальників
16 Листопада12:47 м. Лиман: рятувальники продовжують рейди в житловому секторі щодо попередження пожеж та загибелі на них людей.
16 Листопада12:05 З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 462 особи
16 Листопада08:26 Увага! Попередження про пориви вітру на території області!
16 Листопада08:04 Крокуючи в ногу з часом. 81 ДПРЧ. Серія відео публікацій щодо модернізації підпорядкованих підрозділів Головного управління (ВІДЕО)
15 Листопада15:45 У Маріуполі рятувальники провели прес-конференцію присвячену пожежам під час опалювального періоду
15 Листопада14:41 м. Слов’янськ: рятувальники продовжують нагадувати громадянам про правила пожежної безпеки
15 Листопада11:44 м. Торецьк: фахівці ДСНС розповіли громадянам, до чого може привести необережне поводження з вогнем
15 Листопада11:23 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо проблемних питань у роботі газодимозахисної служби
15 Листопада09:47 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
15 Листопада08:57 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
14 Листопада16:28 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо посилення профілактичної роботи серед населення
Останні новини