ГоловнаОстанні новини11 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники Донеччини отримали чергову партію сучасного обладнання для реагування на надзвичайні події хімічного характеру (ВІДЕО)

Опубліковано: 11.11.2018, 09:15

У сучасному світі людину оточують чимало небезпек. Коли трапляється надзвичайна подія, першими, кого кличуть на допомогу, є рятувальники ДСНС. Саме вони проводять комплекс невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, надають необхідну допомогу громадянам. Гасіння пожеж – це далеко не єдине завдання представників ДСНС. Дорожньо-транспортні пригоди, аварії на підприємствах, витік отруйних речовин – цим всім займається Служба порятунку. Протягом останніх років міжнародні організації надають велику матеріальну допомогу Головному управлінню ДСНС України у Донецькій області. Аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області було отримано радіаційне та хімічне обладнання, а саме: ізолюючі костюми, легкі захисні костюми, повно лицеві маски, фільтруючі коробки а також прилади радіаційної розвідки та метеостанцію.Завдяки сучасному обладнанню рятувальники не лише надійно захищені від впливу небезпечних речовин, але й здатні більш ефективно та оперативно виконувати завдання за призначенням.

8 листопада  у м. Маріуполь відбулося тренування групи радіаційного, хімічного та біологічного захисту. Рятувальники тренувалися ліквідувати наслідки дорожньо-транспортної пригоди, що спричинила витік небезпечних речовин. Представники ДСНС швидко та професійно мінімізували загрозу для цивільного населення, після чого остаточно ліквідували наслідки надзвичайної події. Під час заходу використовувалися новітні засоби індивідуального захисту органів дихання та шкіри, прилади радіаційної та хімічної розвідки,  а також 2 броньованих розвідувально-дозорних машини.

Після закінчення навчань, учасники зазначили, що використання новітніх технологій значно полегшує виконання завдань за призначенням та висловили слова щирої подяки міжнародним організаціям за підтримку і співпрацю.

 

 

 

 

 

ГУ ДСНС України у Донецькій області


   
Останні новини
16 Листопада15:30 У Маріуполі рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки
16 Листопада14:04 Донецька область: співробітники Головного управління відпрацювали порядок дій за навчальним сигналом «Збір-Аварія» (ВІДЕО)
16 Листопада13:36 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо створення Центрів безпеки на території області
16 Листопада13:35 м. Слов’янськ: малеча з дитячого садочку під час екскурсії пожежною частиною дізналися про роботу рятувальників
16 Листопада12:47 м. Лиман: рятувальники продовжують рейди в житловому секторі щодо попередження пожеж та загибелі на них людей.
16 Листопада12:05 З початку року на пожежах в Україні загинуло 1 тис. 462 особи
16 Листопада08:26 Увага! Попередження про пориви вітру на території області!
16 Листопада08:04 Крокуючи в ногу з часом. 81 ДПРЧ. Серія відео публікацій щодо модернізації підпорядкованих підрозділів Головного управління (ВІДЕО)
15 Листопада15:45 У Маріуполі рятувальники провели прес-конференцію присвячену пожежам під час опалювального періоду
15 Листопада14:41 м. Слов’янськ: рятувальники продовжують нагадувати громадянам про правила пожежної безпеки
15 Листопада11:44 м. Торецьк: фахівці ДСНС розповіли громадянам, до чого може привести необережне поводження з вогнем
15 Листопада11:23 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо проблемних питань у роботі газодимозахисної служби
15 Листопада09:47 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
15 Листопада08:57 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
14 Листопада16:28 На Донеччині відбулася відеоконференція щодо посилення профілактичної роботи серед населення
Останні новини